Brit Care Functional Snack Mobility Squid & Pineapple 150g

Nowy produkt

Brit Care Functional Snack Mobility Kalmar i Ananas to przysmak z glukozaminą i chondroityną wspomagający stawy i chrząstki stawowe.

Więcej szczegółów

12,99 zł brutto

Opis produktu

Brit Care Functional Snack Mobility Kalmar z Ananasem to doskonała przekąska dla psów dorosłych i szczeniąt

Przysmak „Mobility” odpowiedzialny jest za utrzymywanie kości, stawów i chrząstek stawowych psa w dobrej kondycji. Dbanie o stawy i chrząstki stawowe jest niezwykle ważne z perspektywy opieki zarówno nad młodym, szybko rosnącym szczenięciem jak i psem starzejącym się. Młode psy bardzo intensywnie rosną, ich masa zwiększa się znacząco w krótkim czasie patrząc na początkową masę urodzeniową. Jest to proces wymagający i bardzo wycieńczający dla psiego organizmu. Należy więc suplementować organizm odpowiednimi środkami, by nie doprowadzić do powstawania ubytków w szybko rozwijającej się chrząstce stawowej już na pierwszym etapie życia czworonoga. W tym celu należy dobrać odpowiednią karmę bogatą w glukozaminę i chondroitynę, stworzoną specjalnie dla młodych psów w fazie intensywnego wzrostu. Jednak nie tylko psia młodzież, a również seniorzy potrzebują odpowiedniej suplementacji. Dla nich dostępne są karmy light o obniżonej zawartości tłuszczu po to, by nieoczekiwanymi wzrostami wagi nie obciążać stawów. W obu przypadkach dodatkowo można stosować specjalne tabletki wzmacniające układ kostno-stawowy, można również postawić na właściwy przysmak. Takim uzupełnieniem diety będzie Brit Care Functional Snack Mobility Kalmar z Ananasem.

Brit Care Functional Snack Mobility Kalmar z Ananasem to wsparcie intensywnie eksploatowanych stawów i chrząstek stawowych

Przysmak zawiera glukozaminę i chondroitynę, czyli składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stawów i chrząstek stawowych. Boswellia serrata, ekstrakt z omułka zielono wargowego i witamina C to dodatki poprawiające kondycję stawów i całego psiego organizmu. Dodatkowo w składzie przysmaku znalazł się ananas – ten słodki owoc tropikalny to źródło enzymów, witamin i minerałów mających chronić organizm psa przed wolnymi rodnikami. Enzymy te mają również cenne dla psów starszych działanie przeciwbólowe. Kolagen to niezbędny składnik wszystkich tkanek łącznych. To peptydy kolagenowe odpowiadają za stymulację wzrostu komórek chrzęstnych, dzięki którym możliwa jest regeneracja układu mięśniowo-szkieletowego. Kalmar to owoc morza zawierający niewielkie ilości tłuszczu, bogaty w cenny cynk i miedź. Brit Care Functional Snack Mobility Kalmar z Ananasem to przekąska odpowiednia dla psów znajdujących się w grupie ryzyka w kwestii problemów ze stawami.

Skład Brit Care Functional Snack Mobility Kalmar z Ananasem:

dehydratyzowany kalmar (26%), dynia (20%), czerwona soczewica (15%), płynna skrobia roślinna (14%), białko* kalmara (10%), sos* z łososia (5%), kolagen (4%), glukozamina (1,5%), suszony ananas (1%), olej z łososia (1%), siarczan chondroityny (1%), Boswellia serrata (0,5%), kwas fulwowy (0,5%), minerały, błona skorupek jaj (0,1%), ekstrakt z omułka zielonowargowego (0,1%), ekstrakt z melona Kantalupa (0,01 %), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktywowane (15x109 komórek/kg), *hydrolizat. Skład analityczny: białko surowe 30%, zawartość tłuszczu 4,5%, wilgotność 17%, popiół surowy 5,0%, włókno surowe 0,8%, wapń 1,0%, fosfor 0,8 %, sód 0,8 %, omega-3 0,35%, omega-6 0,4 %. Dodatki żywieniowe w 1 kg: witamina C (3a312) 500 mg. Zawiera konserwanty zatwierdzone przez UE: kwas cytrynowy (E 330), kwas DL – jabłkowy (E 296)

Więcej informacji

Producent:Brit Care
Rodzaj:Przysmak
Smak:Kalmary i ananas
Opakowanie:150g
Przeznaczenie:Wsparcie chrząstki stawowej i stawów
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Brit Care Functional Snack Mobility Squid & Pineapple 150g

Brit Care Functional Snack Mobility Squid & Pineapple 150g

Brit Care Functional Snack Mobility Kalmar i Ananas to przysmak z glukozaminą i chondroityną wspomagający stawy i chrząstki stawowe.

Produkty powiązane