Ucho Królicze z Futrem

Nowy produkt

Ucho królicze z futrem to naturalny przysmak dla psów w każdym wieku. Bogaty w proteiny, bez konserwantów i sztucznych barwników. 

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

1,70 zł brutto

Opis produktu

Ucho królicze z futrem dla psów w każdym wieku

Dobór odpowiednich przysmaków dla psa często jest zadaniem równie trudnym jak zakup dobrze zbilansowanej, zdrowej karmy. Podczas jej wyboru coraz częściej właściciele kierują się składem, który będzie w stanie sprostać oczekiwaniom ich czworonogów, jednocześnie nie obciążając delikatnych organizmów. Przysmaki również powinny spełniać te role, dlatego ważne jest by były one pozbawione konserwantów, sztucznych barwników, wypełniaczy smaku, a także zbóż. Na rynku dostępna jest cała gama naturalnych, wędzonych oraz suszonych przysmaków, które wypełnią psu czas, tym samym nie dopuszczając do nudy. Jest ona najczęstszym powodem zniszczeń powstających w otoczeniu psa. Ucho królicze z futrem to w pełni naturalny przysmak, który może być podany również szczeniakowi.

Ucho królicze z futrem naturalny, bogaty w proteiny przysmak dla psów

Ucho królicze z futrem to propozycja w pełni naturalnego przysmaku dla psów. Dzięki delikatnej strukturze nadają się również do spożycia przez szczenięta. Uszu doskonale przysłużą się czyszczeniu zębów, a w przypadku młodych psów pozwolą załagodzić dolegliwości związane z ich wyżynaniem. Zdrowy, lekki i monobiałkowy gryzak, nadający się również do spożycia przez psy z ze skłonnościami do alergii i wrażliwym przewodem pokarmowym. Dzięki procesowi suszenia nie zawiera popiołu, a cały proces odbył się bez użycia środków konserwujących i chemicznych. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i wypełniaczy smaku, a także wybielaczy i zbóż. Odpowiedni dla psów małych i średnich ras.

Dla psów w każdym wieku, w tym również dla szczeniąt

→ Suszone, bez popiołu, konserwantów i sztucznych barwników i wypełniaczy smaku

Bogate w białko

→ Odpowiednie dla psów małych i średnich ras

Więcej informacji

Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Przeznaczenie:Dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Ucho Królicze z Futrem

Ucho Królicze z Futrem

Ucho królicze z futrem to naturalny przysmak dla psów w każdym wieku. Bogaty w proteiny, bez konserwantów i sztucznych barwników. 

Produkty powiązane