Nowy Gryzak z Drzewa Kawowego dla Psa

RECOSNACK Patyk z Drzewa Kawowego

Nowy produkt

RECOSNACK Patyk z Drzewa Kawowego twardy, naturalny gryzak dla psów. Doskonale czyści zęby, bezpieczny dla alergików i pozbawiony kalorii. 

Więcej szczegółów

43,99 zł brutto

Opis produktu

Patyk dla psa z drzewa kawowego

Jedną z naturalnych potrzeb psów, niezależnie od ich wieku, jest gryzienie i żucie. Dlatego tak ważne jest aby w ich najbliższym otoczeniu znalazły się przedmioty przeznaczone wyłącznie do ich użytku, które będą mogły poświęcić swój żywot za sprawą psich zębów. Jednak pluszaki i zabawki wykonane z gumy czy kauczuku często przestają spełniać swoją funkcję zbyt szybko. I co wtedy? Jaka zabawka lub gryzak będzie w stanie przetrwać dłuższy okres, tym samym nie nadwyrężając portfelów właścicieli? Z odpowiedzią przychodzą producenci zabawek takich jak Kong, wykonanych z niezwykle wytrzymałych materiałów, a także twardych gryzaków, które często wystarczą nawet na długie tygodnie intensywnego gryzienia, żucia i lizania. Często jednak właściciele psów, szczególnie tych mniejszych, zastanawiają się czy takie gryzaki będą dla ich pupili odpowiednie. Tak, jeśli zostaną one dobrane zarówno do wielkości psa, jak również jego wieku. Niektóre z twardych gryzaków nie są zalecane dla szczeniąt i psów starszych, u których zęby są dość kruche i mogłyby ulec uszkodzeniu podczas spożywania lub zabawy. Należy również pamiętać o tym, by wszelkie gryzaki podawać psu pod nadzorem. Patyk z drzewa kawowego to propozycja zarówno dla psów dużych, jak i małych.

Naturalny gryzak hypoalergiczny dla psów średnich i dużych

Patyk z drzewa kawowego łączy ze sobą przyjemność z zaspokojenia potrzeby żucia, jak również pielęgnacje zębów. Podczas spacerów przy często szukają rozrywki chwytając leżące na ziemi patyki, dlaczego więc nie można byłoby przenieść jej do domowego zacisza? Gryzak z drzewa naturalnego jest równie atrakcyjny, a przy tym znacznie wytrzymalszy, dzięki czemu zapewni psu zabawę i zajęcie nawet na całe tygodnie. Zaletą gryzaka jest to, że podczas gryzienia pies wyciąga z drewna włókna działające na zasadzie nici dentystycznych, a przy tym bezpieczne do spożycia. Drewno kawowe to surowiec bezpieczny dla alergików, a przy tym w pełni naturalny i pozbawiony kalorii, dzięki czemu może zostać podany również psom, które zmagają się z problemem nadwagi. Doskonale sprawdza się w czyszczeniu zębów, a także podczas gryzienia sprzyja wzmacnianiu szczęki. Patyk dostępny jest w dwóch rozmiarach, dostosowanych do psów średnich i dużych ras.

Rozmiar M - dla psów o wadze do 20 kg 

Rozmiar L - dla psów o wadze powyżej 20 kg

Produkt wykonany z naturalnego tworzywa, możliwe więc są różnice w kształcie, długości, wadze i kolorze.

Więcej informacji

Producent:Recovet
Rodzaj:Gryzak
WłaściwościHypoalergiczny, czyszczący zęby
Wielkość psa:Średnie i duże rasy
Przeznaczenie:Przysmak, zabawka
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

RECOSNACK Patyk z Drzewa Kawowego

RECOSNACK Patyk z Drzewa Kawowego

RECOSNACK Patyk z Drzewa Kawowego twardy, naturalny gryzak dla psów. Doskonale czyści zęby, bezpieczny dla alergików i pozbawiony kalorii. 

Produkty powiązane