Nowy Woolf Duck Chunkies

Woolf Duck Chunkies Przysmak dla Psa 100g

Nowy produkt

Woolf Duck Chunkies przysmaki dla psów małych i średnich ras. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzą się podczas treningu.

Więcej szczegółów

8,49 zł brutto

Opis produktu

Woolf Duck Chunkies przysmaki z kaczki dla psa

Dobór przysmaków, które staną się elementem diety czworonoga często nie jest zadaniem łatwym. Wpasowanie się w gust psów, które wbrew pozorom potrafią być wybredne i nie zjedzą wszystkiego, co zostanie podane im pod nos, wiąże się niekiedy z długimi poszukiwaniami. Coraz więcej właścicieli świadomych jest o tym jak powinna wyglądać prawidłowo skomponowana dieta ich psa, tym samym zwracając uwagę na składy produktów poszukują przysmaków, które będą w stanie wpasować się w te dość restrykcyjne zasady żywieniowe. Na szczęście w odpowiedzi na ich oczekiwania producenci coraz częściej przychodzą z ofertą karm i smakołyków odpowiednio zbilansowanych i podanych obróbkom, które zachowują ich wartości odżywcze. Woolf Duck Chunkies to przysmaki z kaczki, obok których żaden pies nie będzie w stanie przejść obojętnie.

Woolf Duck Chunkies przysmaki treningowe

Woolf Duck Chunkies to niewielkich rozmiarów mięsne kostki, które doskonale sprawdzą się podczas treningów posłuszeństwa i czystości, stanowiąc formę nagrody za poprawnie wykonane polecenie. Dzięki temu pies znacznie łatwiej zapamięta wydawane komendy, kojarząc je z czymś dla niego przyjemnym. Podobnie jak dzieci, psy również potrzebują niekiedy małej zachęty, a uwielbiane przez nie przysmaki sprawdzają się w tej roli doskonale. Mięso kaczki,z którego zostały zrobione przysmaki Woolf Duck Chunkies jest niezwykle smakowite, a przy tym bogate w wartości odżywcze, w tym między innymi lekkostrawne i łatwo przyswajalne białko oraz witaminy z grupy B. Ze względu na swój rozmiar przysmaki te przeznaczone są dla psów małych i średnich ras. Mogą być również bezpiecznie spożywane przez szczenięta. Warto jednak pamiętać o tym aby psa nie przekarmiać, a przysmaki podawać w niewielkich ilościach podczas szkolenia lub między posiłkami.

Skład: kaczka 93%, gliceryna 0,5%,

Składniki analityczne: białko surowe 35%, tłuszcz surowy 6%, włókno surowe 1%, popiół surowy 3,2%, wilgotność 25%

Więcej informacji

Producent:Brit
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Smak:Kaczka
WłaściwościMiękkie
Wielkość psa:Małe i średnie rasy
Opakowanie:100g
Przeznaczenie:Smakołyk
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Woolf Duck Chunkies Przysmak dla Psa 100g

Woolf Duck Chunkies Przysmak dla Psa 100g

Woolf Duck Chunkies przysmaki dla psów małych i średnich ras. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzą się podczas treningu.

Produkty powiązane