Nowy Francodex Parasinet Przysmaki Przeciw Pasożytom dla Psa

Francodex Parasinet Przysmaki Przeciw Pasożytom dla Psa

Nowy produkt

Francodex Parasinet przysmaki dla psa przeciw pasożytom oparte na naturalnych składnikach. 

Więcej szczegółów

13,80 zł brutto

Opis produktu

Francodex Parasinet przysmaki dla psa przeciw pasożytom

Coraz częściej na rynku zoologicznym pojawiają się przysmaki, które nie tylko stanowią formę nagrody dla psa, ale pełnią przy tym inne funkcje wpływając między innymi na kondycję skóry i sierści, mobilność czy odporność psa. Podanie takich przysmaków nie tylko pomoże wzmocnić więź między właścicielem i psem, ale również pozwoli zadbać o jego zdrowie. Idąc od krok dalej francuska firma Francodex oferuje psim właścicielom smaczki, które opracowane zostały z myślą o odstraszaniu pasożytów. Dzieje się tak dzięki zawartemu w składzie olejowi kokosowemu, którego zapach wydzielany przez psy odstrasza pasożyty oraz drożdżom piwnym, które wzmacniając skórną barierę pomagają w zwalczaniu pasożytów. Jednocześnie ograniczają one nieprzyjemny zapach oraz wpływają na kondycję skóry oraz sierści. W składzie zawarte zostały również witaminy z grupy B, które są niezbędne w procesach wzrostu włosa oraz regeneracyjnych skóry. Przysmaki w kształcie poduszeczek zostały wypełnione nadzieniem z indyka. Można je podawać codziennie między posiłkami, dostosowując ilość do wagi psa. Doskonale sprawdzą się w roli niewielkiej nagrody po pomyślnie przebytej nauce posłuszeństwa. Przysmak Parasinet podawać można również szczeniakom powyżej drugiego miesiąca życia.

Dawkowanie

Szczenięta i psy o wadze <5 kg: 2 przekąski dziennie

Szczenięta i psy o wadze 5-10 kg: 3 przekąski dziennie

Psy o wadze 10-20 kg: 4 przekąski dziennie

Psy o wadze >20 kg: 6 przekąsek dziennie.

Nie podawać szczeniętom poniżej 2 miesiąca życia. Karma uzupełniająca nie zastępuje zbilansowanego żywienia. Produkt ten nie jest lekiem. W przypadku silnego zainfekowania, należy skonsultować się z weterynarzem. Należy zużyć w ciągu miesiąca od otwarcia.

Środki ostrożności: zapewnić stały dostęp do świeżej wody. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Skład Francodex Parasinet

Skład: zboża, oleje i tłuszcze (olej kokosowy 2,5%), produkty uboczne pochodzenia roślinnego, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (indyk 4%), drożdże piwne (7,5%), substancje mineralne.

Dodatki (/kg): dodatki odżywcze: witamina A 2000 UI, witamina D3 300 UI, witamina E 113 mg, witamina B1 4 mg, witamina B2 2,5 mg, witamina B3 54,2 mg, witamina B5 13,4 mg, witamina B6 2,3 mg. Dodatki sensoryczne: substancje aromatyczne (wyciąg z rozmarynu), aromat naturalny – naturalny przeciwutleniacz.

Składniki analityczne: białko surowe 15,1%, popiół surowy 3,9%, tłuszcze surowe 24,9% (kwasy tłuszczowe Omega-3: 1,2%, kwasy tłuszczowe Omega-6: 3,2%), celuloza surowa 0,8%, wilgotność 7%. Wartość energetyczna (energia metaboliczna): 4336 kcal/kg, tj. 6 kcal na przekąskę.

Więcej informacji

Producent:Francodex
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Smak:Indyk
WłaściwościPrzeciwpasożytnicze
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Opakowanie:75g
Przeznaczenie:Smakołyk
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Francodex Parasinet Przysmaki Przeciw Pasożytom dla Psa

Francodex Parasinet Przysmaki Przeciw Pasożytom dla Psa

Francodex Parasinet przysmaki dla psa przeciw pasożytom oparte na naturalnych składnikach. 

Produkty powiązane