Francodex Zen&Calm Antystresowe Przysmaki dla Psa

Nowy produkt

Francodex Zen&Calm antystresowe przysmaki dla psów z wyciągiem z melisy i rumianku oraz L-tryptofanem wspomagającym wydzielanie serotoniny. 

Więcej szczegółów

12,90 zł brutto

Opis produktu

Francodex Zen&Calm antystresowe przysmaki dla psa

Zwierzęta również odczuwają stres, który objawiać się może na wiele różnych sposobów, choćby przez skomlenie i szczekanie, niszczenie przedmiotów użytku codziennego, pozostawianiem nieczystości w momencie, gdy pozostają same w domu a niekiedy również agresje. To nieliczne objawy mogące wskazywać, że pies zmaga się ze stresem wywołanym najczęściej poprzez jakieś zdarzenie. Wiele z tych zachowań mija samoistnie wraz z upływem czasu, jednak istnieją nieinwazyjne sposoby, które wcześniej i szybko mogą przyjść z pomocą przynosząc ulgę zarówno zwierzęciu jak i jego właścicielowi. Wśród obroży i kropel zawierających wyciąg z waleriany znalazły się również przysmaki Francodex Zen&Calm, które dzięki naturalnym składnikom pomogą wyciszyć i uspokoić psa w niekomfortowych dla niego sytuacjach.

Francodex Zen&Calm przysmaki wspomagające wydzielanie serotoniny

Przysmaki dzięki zawartości L-tryptofanu, czyli aminokwasu, który organizm używa do wytarzania serotoniny, mają za zadanie ułatwić uspokojenie psa nerwowego, niespokojnego lub hiperaktywnego, jednocześnie nie wywołując żadnych skutków ubocznych oraz nie uzależniając. Zawierają one również wyciąg z melisy i rumianku, które znane są ze swoich właściwości uspokajających. Przysmak należy podawać w sytuacjach mogących wywołać u psa strach, a w jego następstwie stres, w tym podczas wybuchów fajerwerków, w czasie trwania burzy, podczas podróży czy wizyt u weterynarza. Negatywnie na psa wpłynąć może również przeprowadzka, remont czy pojawienie się nowego domownika Przysmaki Zen&Calm sprawdzą się również w przypadku szczeniąt, które ukończyły cztery tygodnie w ich pierwszych dniach w nowym domu oraz podczas treningów. Smakołyki w kształcie poduszeczek wypełnione są nadzieniem o smaku kurczaka.

Sposób użycia:

Szczenięta i psy o wadze <10 kg: 2 przekąski dziennie

Psy o wadze 10-20 kg: 3 przekąski dziennie

Psy o wadze >20 kg: 4 przekąski dziennie

Nie podawać szczeniętom poniżej 4 tygodnia życia. Karma uzupełniająca nie zastępuje zbilansowanego żywienia. Produkt ten nie jest lekiem. W przypadku utrzymywania się objawów, należy skonsultować się z weterynarzem. Należy zużyć w ciągu miesiąca od otwarcia.

Środki ostrożności: zapewnić stały dostęp do świeżej wody. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Skład Francodex Zen&Calm

Skład: zboża, oleje i tłuszcze, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (kurczak 7%), substancje mineralne.

Dodatki (/kg): dodatki odżywcze: witamina A 2000 UI, witamina D3 300 UI, witamina E 22000 mg, aminokwas: L-tryptofan 11,4 mg. Dodatki sensoryczne: substancje aromatyczne (wyciąg z rozmarynu, wyciąg z melisy 200 g, olej z rumianku 100 g), aromat – naturalny przeciwutleniacz.

Składniki analityczne: białko surowe 11,7%, popiół surowy 3,1%, tłuszcze surowe 27,8% (kwasy tłuszczowe Omega-3: 1,2%, kwasy tłuszczowe Omega-6: 3,2%), celuloza surowa 1,1%, wilgotność 6,8%. Wartość energetyczna (energia metaboliczna): 4508 kcal/kg, tj. 3,15 kcal na przekąskę.

Więcej informacji

Producent:Francodex
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Smak:Kurczak
WłaściwościUspakające
Opakowanie:75g
Przeznaczenie:Smakołyk
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Francodex Zen&Calm Antystresowe Przysmaki dla Psa

Francodex Zen&Calm Antystresowe Przysmaki dla Psa

Francodex Zen&Calm antystresowe przysmaki dla psów z wyciągiem z melisy i rumianku oraz L-tryptofanem wspomagającym wydzielanie serotoniny. 

Produkty powiązane