Nowy Pawerce Dental Nadziewany Gryzak dla Psa

Pawerce Dental Nadziewany Gryzak dla Psa

Nowy produkt

Kość dla psa ze skóry wołowej z dodatkiem żwaczy, penisa wołowego i pietruszką odświeżającą oddech. Bogata w enzymy i minerały. 

Więcej szczegółów

9,90 zł brutto

Opis produktu

Funkcjonalny przysmak dla psów z dodatkiem pietruszki

Kości ze względu na swoją funkcjonalność są jednym z najpopularniejszych przysmaków, po które sięgają opiekunowie małych i dużych psów. Przeprowadzane przez naukowców badania wskazują na to, że przysmaki wykonane ze skóry wołowej zmniejszają ryzyko wystąpienia zakażeń jamy ustnej, dlatego też stała się ona podstawowym składnikiem większość dostępnych na rynku kości. Różnią się one najczęściej sposobem przetworzenia skóry – suszone naturalnie, wędzone lub z dodatkiem wapnia – jak również dodatkami – skóra z łososia, penisy wołowe, żwacze wołowe. Swoją popularność zawdzięczają one jednak przede wszystkim swojej twardości, dzięki której umiejętnie pochłaniają uwagę psa, jednocześnie w naturalny sposób czyszcząc jego zęby, dzięki czemu utrzymanie higieny jamy ustnej pupila jest łatwiejsze. Kość Pawerce Dental to gryzak opracowany właśnie w tym celu, który dzięki dodatkowi pietruszki wpłynie również na świeżość psiego oddechu.

Pawerce kość opracowana z myślą o psich zębach

Kości Pawerce to twarde i jednocześnie funkcjonalne przysmaki wykonane ze skóry wołowej. Gryzaki Dental wzbogacone zostały dodatkowo o żwacze i penisy wołowe, dzięki czemu są dla psów niezwykle smakowite. Dzięki zawartym w kości enzymom i minerałom chroni ona zęby przed nadmiernym osadzaniem się kamienia nazębnego. Dodatkowo w składzie kości znalazła się również pietruszka i chlorofil, który jest naturalnym barwnikiem. To połączenie wpływa korzystnie na świeżość oddechu czworonoga. Kość można podawać również szczeniakom, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, co wpływa na prawidłowy rozwój kości.

Skład: 92% skóra wołowa, 2,5% żwacz wołowy, 2,5% penis wołowy, 1% minerały (fosforan dwuwapniowy, węglan wapniowo-magnezowy, węglan wapia z muszli ostryg, tlenek magnezu), pietruszka, chlorofil, lizozym

Analiza odżywcza: Białko ogólne: 75,77%, oleje i tłuszcze surowe: 2,47%, włókno surowe: 1,0%, popiół surowy: 3,42%, fosfor: 23,7 mg/100 g, wapń: 23 mg/100 g

Wielkość kości

M – 12 cm
L - 17 cm

Więcej informacji

Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
WłaściwościCzyszący zęby
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Długość:12cm i 17cm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Pawerce Dental Nadziewany Gryzak dla Psa

Pawerce Dental Nadziewany Gryzak dla Psa

Kość dla psa ze skóry wołowej z dodatkiem żwaczy, penisa wołowego i pietruszką odświeżającą oddech. Bogata w enzymy i minerały. 

Produkty powiązane