Nowy Woolf Long Rabbit and Cod Sandwich Przysmak dla Psa 10g

Woolf Long Rabbit and Cod Sandwich Przysmak dla Psa 100g

Nowy produkt

Miękkie i lekkostrawne przysmaki dla psa Woolf Long Rabbit and Cod Sandwich z królikiem i dorszem. Odpowiednie dla szczeniąt i psów dorosłych. 

Więcej szczegółów

11,98 zł brutto

Opis produktu

Woolf Long Rabbit and Cod Sandwich przysmaki dla psów

Przysmaki stanowią nie tylko formę urozmaicenia diety naszego czworonoga, ale mogą również korzystnie wpływać na organizm zwierzęcia. Dlatego istotne jest by przed zakupem przysmaków dokładnie przeanalizować ich skład, szczególnie jeśli towarzyszą nam one podczas spacerów, treningów i zabaw. Należy pamiętać, że żucie i gryzienie to jeden z pierwotnych psich instynktów. Zaspokajając go zapewniamy psu komfort psychiczny, a także umożliwiamy rozładowanie nagromadzonego w nim stresu i pozwalamy na wyciszenie. Przysmaki używane podczas treningów w znacznym stopniu ułatwiają czworonogowi zapamiętanie danej komendy, wywołując w nim pozytywne skojarzenia. Dzięki temu treningi stają się znacznie efektywniejsze i stanowią dla psa przyjemność, a nie przykry obowiązek. Pamiętajmy o tym, że pragnieniem naszego psa jest nasze zadowolenie, a przysmaki to sposób wyrażenia pochwały, co tym samym w znacznym stopniu utrwala więź między czworonogiem i jego właścicielem. Smaczki są więc niezbędnym elementem, jaki powinien znaleźć się na liście zakupowej dla naszego czworonoga. Przysmaki Woolf Long Rabbit and Cod Sandwich to niezwykle smakowite, ale również wartościowe przysmaki, obok których nie przejdzie obojętnie żaden pies.

Woolf Long Rabbit and Cod Sandwich lekkostrawne przysmaki dla psów dorosłych i szczeniąt

Przysmaki Woolf Long Rabbit and Cod Sandwich wyróżnia przede wszystkim naturalny skład. Do ich produkcji użyto przede wszystkim mięsa z królika oraz dorsza. Przysmaki zawierające mięso z królika to doskonała propozycja dla alergików, słynie ono bowiem nie tylko ze swojej lekkostrawności, ale również wyjątkowej delikatności. Jest przy tym niezwykle smakowite. To także źródło licznych witamin, w tym witamin z grupy B, które oddziałują korzystnie między innymi na układ nerwowy oraz układ naczyniowy. Mięso z królika dostarcza znacznie więcej lekkostrawnego białka niż mięso wołowe lub kurze, które często występują zarówno w karmach, jak i przysmakach. Z kolei dorsz jest rybą niskokaloryczną i podobnie jak królik bogatą w białko. Dzięki takiemu połączeniu przysmaki Woolf nadają się również dla psów, które zmagają się z problemem przybierania na wadze. Dzięki temu, że są miękkie można je łatwo podzielić na mniejsze fragmenty, co sprawia, że doskonale sprawdzą się podczas treningów. Zostały one zamknięte w opakowaniu, które wyposażono w strunowe zamknięcie, co zapewnia dłuższą świeżość produktu. Przysmaki te mogą być podawane również dla szczeniąt

Skład: królik (75%), dorsz (15%), skrobia (2%), białko groszku (5%), gliceryna (3%),

Składniki analityczne: białko surowe 35%, tłuszcz surowy 8%, włókno surowe 1%, popiół surowy 2,5%, wilgotność 25%

Więcej informacji

Producent:Woolf
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Smak:Królik z dorszem
WłaściwościBezzbożowa
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Opakowanie:100g
Przeznaczenie:Przysmak dla psów
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Woolf Long Rabbit and Cod Sandwich Przysmak dla Psa 100g

Woolf Long Rabbit and Cod Sandwich Przysmak dla Psa 100g

Miękkie i lekkostrawne przysmaki dla psa Woolf Long Rabbit and Cod Sandwich z królikiem i dorszem. Odpowiednie dla szczeniąt i psów dorosłych. 

Produkty powiązane