Nowy Woolf Chicken and Cod Sushi Przysmak dla Psa 100g

Woolf Chicken and Cod Sushi Przysmak dla Psa 100g

Nowy produkt

Pełnowartościowe, miękkie przysmaki dla psa z kurczakiem i dorszem. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu można je podawać psom zmagającym się z problemem nadwagi. 

Więcej szczegółów

11,98 zł brutto

Opis produktu

Woolf Chicken and Cod Fish przysmaki dla psów

Przysmaki dla psów to coś czego nie powinno zabraknąć w naszym koszyku podczas zakupów. Posługujemy się nimi podczas treningów, wywołując u psa pozytywne skojarzenia po tym gdy został on nagrodzony w momencie poprawnie wykonanej komendy lub wtedy gdy chcemy urozmaicić jego dietę. Za pomocą przysmaków można również wpłynąć na zacieśnienie więzi między psem i jego opiekunem, ułatwiając procesy poznawcze w momencie, gdy zwierzak znalazł się w nowym, nieznanym mu środowisku. Smaczki stanowią również często sposób na wyrażenie naszych uczuć względem psa. Ważne jest więc by szczególną uwagę zwrócić na ich skład, by mieć pewność, że to co dajemy naszemu pupilowi nie wpłynie negatywnie na jego zdrowie. Przysmaki mogą stanowić doskonałe uzupełnienie diety jeśli ich skład jest odpowiednio zbilansowany i bogaty w wartości odżywcze. Przysmaki nie powinny również stanowić jej podstawy, a jedynie dodatek, dlatego ważne jest by nie przekarmiać pupila i by smaczki, które otrzymuje zawierały jak najmniej tłuszczu. Woolf Chicken and Cod Fish to pełnowartościowe przysmaczki dla psów wszystkich ras, w skład, których wchodzi kurczak oraz dorsz.

Przysmaki dla psa z kurczakiem i dorszem

Mięso z kurczaka zawiera więcej białka niż w przypadku wołowiny czy wieprzowiny, przy jednoczesnej niskiej zawartości tłuszczu. Jest również lekkostrawne. Mięso to jest cennym źródłem witamin z grupy B, a w szczególności witaminy B3 i B6, które wspomagają pracę układu hormonalnego oraz nerwowego. Kurczak zawiera również cynk, fosfor, selen i magnez. Z kolei dorsz jest rybą słynącą z niskiej zawartości tłuszczu oraz dużej ilości kwasu Omega-3. Kwas ten znany jest ze swoich korzystnych właściwości na pracę organizmu, wpływając choćby na pracę układu krzepnięcia. Dzięki takiemu połączeniu składników przysmaki Woolf Chicken and Cod Fish to pełnowartościowe smaczki, które mogą być podawane również psom zmagającym się z problemem nadwagi. Ich rozmiar został dostosowany zarówno do potrzeb psów małych, jak i dużych ras, a w razie konieczności w łatwy sposób można podzielić je na mniejsze części. Dzięki opakowaniu wyposażonemu w zamknięcie strunowe dłużej zachowują świeżość.

Więcej informacji

Producent:Woolf
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Kurczak i dorsz
WłaściwościBezzbożowa
Opakowanie:100g
Przeznaczenie:Przysmaki dla psa
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Woolf Chicken and Cod Sushi Przysmak dla Psa 100g

Woolf Chicken and Cod Sushi Przysmak dla Psa 100g

Pełnowartościowe, miękkie przysmaki dla psa z kurczakiem i dorszem. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu można je podawać psom zmagającym się z problemem nadwagi. 

Produkty powiązane