Chewies Paski Mięsne 100% Wołowina Przysmak dla Psa

Nowy produkt

Chewies naturalny, bezzbożowy przysmak dla szczeniąt, psów dorosłych i starszych w formie pasków mięsnych wykonanych ze 100% wołowiny. 

Więcej szczegółów

31,90 zł brutto

Opis produktu

Naturalne przysmaki dla szczeniąt, psów dorosłych i starszych

Wybór przysmaków dla psa choć wydaje się prosty nie zawsze taki jest. Wśród całego bogactwa produktów odnalezienie tego, który będzie odpowiedni dla naszego pupila jest zadaniem, które wymaga poświęcenia chwili czasu, a często także odpowiedniej wiedzy. Kolorowe opakowania przyciągające wzrok często są mylące, bo za ładną otoczką kryć się może niekorzystny skład, kolidujący z tym co na co dzień je nasz pupil. Skład jest właśnie tym na co należy zwrócić uwagę, a w szczególności zawarte w nim mięso. Psy wywodzą się od wilków i choć zostały udomowione, wciąż drzemie w nich drapieżnik, który ma swoje potrzeby żywieniowe. Zboża i przetworzone produkty nie są czymś, czym pożywiałby się przodek naszego psa, dlatego starajmy się dobierać przysmaki tak, by spełniały one choćby podstawowe wymogi żywieniowe. I choć są one jedynie dodatkiem do diety, często w postaci przekąski między posiłkami czy nagrody podczas treningu, ich odpowiednie zbilansowanie jest równie ważne jak w przypadku karmy. Przysmak Chewies w formie mięsnych pasków to doskonała propozycja dla szczeniąt, psów dorosłych i starszych.

Chewies mięsne paski z wołowiny bez dodatku zbóż i cukru

Mięsne paski Chewies wśród wielu przysmaków na rynku wyróżnia przede wszystkim skład. W tych suszonych kawałkach dzięki specjalnej produkcji wysokiej jakości składniki odżywcze mięsa zostały prawie całkowicie zachowane. Przysmaki w 100% wykonane z wołowiny dzięki temu, że łatwo się dzielą doskonale sprawdzą się nie tylko jako przekąska między posiłkami, ale również zachęta i nagroda podczas nauki. Wołowina to mięso smakowite, zawierające duże ilości białka, które wpływa między innymi na budowę masy mięśniowej. Ponadto wołowina jest także źródłem witaminy A i witamin z grupy B. Wołowina jest także źródłem kwasu linolowego (CLA) i alaniny, czyli aminokwasu zapobiegającego utracie masy mięśniowej w sytuacji, gdy z posiłkiem nie są dostarczane wystarczające ilości węglowodanów. Paski mięsne Chewies zostały wzbogacone dodatkowo o witaminę C, która między innymi podnosi odporność i pobudza produkcję białych krwinek i zwalcza działanie wolnych rodników. Przysmaki Chewies pozbawione są zbożowych wypełniaczy oraz cukru.

Skład: Mięso wołowe 100%

Dodatki: Dodatki dietetyczne na 1kg: Witamina C 10g

Skład analityczny: Białko 63%, Zawartość tłuszczu 20%, Popiół surowy 5%, Włókno surowe 3%

Więcej informacji

Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Smak:Wołowina
WłaściwościBezzbożowy
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Opakowanie:150g
Przeznaczenie:Przysmak dla psa
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Chewies Paski Mięsne 100% Wołowina Przysmak dla Psa

Chewies Paski Mięsne 100% Wołowina Przysmak dla Psa

Chewies naturalny, bezzbożowy przysmak dla szczeniąt, psów dorosłych i starszych w formie pasków mięsnych wykonanych ze 100% wołowiny. 

Produkty powiązane