Ścięgna Wołowe Przysmak dla Psa

Nowy produkt

Ścięgna wołowe ze 100% wołowiny to naturalny, twardy gryzak dla psów dorosłych i szczeniąt. Doskonale zaspokaja potrzebę gryzienia i wspomaga higienę jamy ustnej, ścierając gromadzącą się na zębach płytkę bakteryjną. 

Więcej szczegółów

31,90 zł brutto

Opis produktu

Ścięgna wołowe naturalny, twardy gryzak dla psów

Żucie i gryzienie to pierwotne i całkowicie naturalne instynkty, których nie wolno bagatelizować. Podobnie jak spacer i zabawa, potrzebę gryzienia należy zaspokajać. W ten właśnie sposób umożliwiamy naszemu pupilowi rozładowanie nagromadzonych w nim emocji, dzięki czemu może się on zrelaksować i wyciszyć. Ważne jest więc to by zapewnić naszemu psu dostęp do czegoś co zostanie przeznaczone wyłącznie do tego celu, w przeciwnym wypadku ofiarą zębów czworonoga może stać się coś niepożądanego, jak choćby nowe buty jego właściciela. Aby nie ponosić szkód w drogich przedmiotach warto zaopatrzyć się w gryzaki, które doskonale sprawdzą się w swojej roli. Istotną kwestią podczas wyboru gryzaków jest ich twardość – miękkie przysmaki szybko zostaną rozgryzione i zjedzone, stanowiąc wyłącznie drobną przekąskę. Twarde gryzaki dzięki swojej wytrzymałości zajmą psu znacznie więcej czasu, skupiając na sobie całą uwagę naszego czworonoga. Ich dodatkowym atutem jest również to, że w całkowicie naturalny sposób będą ścierały płytkę nazębną prowadzącą do odkładania się kamienia. Dzięki temu ryzyko rozwinięcia się bolesnych stanów zapalnych i konieczność czyszczenia uzębienia pod narkozą, będzie znacznie mniejsze. Poszukując odpowiedniego gryzaka dla naszego psa powinniśmy kierować się również tym jak prezentuje się jego skład. Najlepszym wyborem są naturalne przysmaki, które dzięki specjalnej obróbce zachowują wartości odżywcze, stanowiąc tym samym uzupełnienie diety psa. Ścięgna wołowe to wyjątkowo smakowity i twardy przysmak, dzięki któremu zaspokojenie potrzeby żucia psa staje się o wiele prostsze.

Ścięgna wołowe przysmak dla psów dorosłych i szczeniąt

Ścięgna wołowe to przysmak całkowicie naturalny, zawierający 100% wołowiny. Poddany został on specjalnej obróbce, dzięki której udało się zachować wartości odżywcze, korzystnie wpływające na organizm naszego pupila. Ten niezwykle aromatyczny gryzak dzięki swojej twardości wspomaga higienę jamy ustnej, zapobiegając gromadzeniu się bakteryjnej płytki nazębnej. Nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów, ulepszaczy smaku i zbóż. Może być podawany psom, które mają skłonność do alergii na tle pokarmowym. Ścięgna wołowe to produkt, który może być przeznaczony również dla szczeniąt. Należy pamiętać by przysmak podawać między posiłkami, zapewniając psu stały dostęp do wody.

Skład: 100% ścięgna wołowe

Analiza składu: Białko surowe 72,12%, Tłuszcz surowy 17,87%, Popiół surowy 2,45%, Wilgotność 7,56%

Więcej informacji

Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
WłaściwościSuszony
Opakowanie:250g, 500g
Przeznaczenie:Przysmak dla psa
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Ścięgna Wołowe Przysmak dla Psa

Ścięgna Wołowe Przysmak dla Psa

Ścięgna wołowe ze 100% wołowiny to naturalny, twardy gryzak dla psów dorosłych i szczeniąt. Doskonale zaspokaja potrzebę gryzienia i wspomaga higienę jamy ustnej, ścierając gromadzącą się na zębach płytkę bakteryjną. 

Produkty powiązane