Nowy Noga Jagnięca Gryzak dla Psa

Noga Jagnięca Naturalny Gryzak dla Psa

Nowy produkt

W 100% naturalny i hipoalergiczny gryzak dla psa w postaci nogi jagnięcej na pewno przypasuje szczególnie psim alergikom. Doskonale smakuje i dba o higienę jamy ustnej usuwając nagromadzony kamień nazębny.

Więcej szczegółów

3,50 zł brutto

Opis produktu

Noga jagnięca to w 100% Naturalny Gryzak dla Psa

Gryzienie i żucie to jedna z podstawowych potrzeb naszych czworonogów w każdym wieku. Jest to naturalna czynność, która przede wszystkim ich uspokaja, wycisza i likwiduje napięcie czy stres. To również doskonały sposób na świetną zabawę oraz frajdę na długi czas. Regularne gryzienie i żucie skutecznie czyści zęby i dziąsła z nagromadzonej płytki nazębnej oraz resztek jedzenia. Przy wyborze odpowiedniego gryzaka kierujmy się jego rodzajem oraz wielkością tak, aby przysmak nie był ani za duży ani za mały dla naszego pupila. Dlaczego? Za duży gryzak może powodować problemy i zniechęcać do gryzienia, a za mały – jest łatwy do połknięcia co może prowadzić do zadławienia i uszkodzeń przełyku. Naturalne gryzaki to najlepszy wybór, jeśli chcemy połączyć pyszny smak i aromat z wielką zabawą. Dostarczają szeregu witamin i cennych minerałów i doskonale urozmaicają codzienną dietę naszych zwierząt.

Suszona Noga Jagnięca – Hipoalergiczna Przekąska dla Psa

Naturalny przysmak w postaci suszonej nogi jagnięcej to w 100% hipoalergiczna przekąska, która doskonale sprawdzi się u psów wszystkich ras. Jest wyjątkowo smakowita, aromatyczna a zarazem delikatna i z pewnością polubi go każdy, nawet najbardziej wybredny psiak. Nie zawiera zbóż, sztucznych barwników oraz konserwantów. To hipoalergiczny gryzak, który szczególnie sprawdzi się u psich alergików, szczególnie tych uczulonych na drób. Noga jagnięca charakteryzuje się wysoką zawartością białka i dostarcza szeregu witamin i cennych minerałów. Suszony gryzak skutecznie czyści zęby i dziąsła, pomaga w usuwaniu nagromadzonej płytki nazębnej oraz odświeża oddech. Ta przekąska z pewnością wystarczy na kilka dni świetnej zabawy i w pełni zaspokoi naturalny odruch żucia i gryzienia. Smakowity i aromatyczny smakołyk to doskonała propozycja naturalnego gryzaka dla psów wszystkich ras, który również uspokoi i wyciszy psiaka oraz zlikwiduje stres oraz napięcie.

Skład: 100% suszona noga jagnięca

Analiza składu: białko surowe 64,57%, tłuszcz surowy 29,67%, popiół surowy 1,26%, wilgotność 4,36%

Więcej informacji

Rodzaj:Przysmak
Przeznaczenie:Smakołyk
Ilość:1sztuka
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Noga Jagnięca Naturalny Gryzak dla Psa

Noga Jagnięca Naturalny Gryzak dla Psa

W 100% naturalny i hipoalergiczny gryzak dla psa w postaci nogi jagnięcej na pewno przypasuje szczególnie psim alergikom. Doskonale smakuje i dba o higienę jamy ustnej usuwając nagromadzony kamień nazębny.

Produkty powiązane