Bult Skóra z Dorsza 50g

Nowy produkt

Skóra z dorsza to suszony, w pełni naturalny przysmak dla szczeniąt i psów dorosłych wszystkich ras. Niezwykle apetyczny smakołyk bogaty w kwasy Omega 3. 

Więcej szczegółów

15,89 zł brutto

Opis produktu

Naturalny, suszony przysmak dla szczeniąt i psów dorosłych

Jedną z podstawowych potrzeb psa jest gryzienie i żucie. To właśnie w ten sposób nasz czworonóg zyskuje możliwość rozładowania nagromadzonych w nim emocji, a tym samym wyciszenia się. To również jeden ze sposobów w jaki może się on komunikować ze swoim właścicielem – gryzienie przedmiotów, które nie są przeznaczone do psiego użytku może wskazywać choćby na irytacje, znudzenie lub fakt, że ta podstawowa potrzeba nie jest w żaden sposób zaspokojona. Co więc zrobić aby to umożliwić? W tym celu możemy posłużyć się zabawkami, jednak wymagają one zaangażowania ze strony właściciela, co nie zawsze jest możliwe. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są przysmaki takie jak kości, ścięgna, uszy oraz skóry. Odpowiednio twardy przysmak umiejętnie skupi na sobie uwagę psa przez dłuższy czas. Poprzez żucie nasz pies będzie miał okazję do tego by rozładować nagromadzony w nim stres, zrelaksować się i wyciszyć. Ważne jest to by przysmak, którym posłużymy się w tym celu był bezpieczny – powinniśmy wystrzegać się kości rozpadających się na drobne, ostre fragmenty czy tych, które zostały poddane chemicznej obróbce. Podczas zakupu smakołyków zwracajmy więc szczególną uwagę na skład. Skóra z dorsza od firmy Bult to w pełni naturalny, suszony przysmak dla psów dorosłych i szczeniąt wszystkich ras.

Naturalne źródło kwasów tłuszczowych Omega 3

Skóra z dorsza to świetny przysmak do żucia, który został poddany specjalistycznemu systemowi suszenia, dzięki czemu zachował on wartości odżywcze i odpowiednią wilgotność. Sposób obróbki korzystnie wpłynął również na niską zawartość popiołu. Istotne jest również to, że zawiera on tylko 3,5% tłuszczu, dzięki czemu bez obawa możemy podawać go również psom, które zmagają się z problemem nadwagi. Po zetknięciu ze śliną przysmak ten staje się giętki, umożliwiając psu żucie przez dłuższy czas. Atutem skóry z dorsza jest to, że stanowi ona doskonałe źródło kwasów tłuszczowych Omega 3, które znane są z tego, że wpływają korzystnie na pracę układu nerwowego, serca i układu krążenia, a także narząd wzroku. Dzięki temu przysmak ten doskonale uzupełnia dietę każdego psa, w tym również alergików, a dzięki wysokiej smakowitości i intensywnemu zapachowi sprawi, że żaden czworonóg nie będzie w stanie mu się oprzeć.

Skład: Suszona skóra dorsza 100%

Składniki analityczne: białko surowe analityczne 87,3%, tłuszcz surowy 3,5%, wilgotność 10%, popiół surowy 8,4%, Omega 3 0,7%

Więcej informacji

Producent:Bult
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
WłaściwościSuszony
Opakowanie:50g
Przeznaczenie:Przysmak dla psa
Rodzaj ryby:Dorsz
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Bult Skóra z Dorsza 50g

Bult Skóra z Dorsza 50g

Skóra z dorsza to suszony, w pełni naturalny przysmak dla szczeniąt i psów dorosłych wszystkich ras. Niezwykle apetyczny smakołyk bogaty w kwasy Omega 3. 

Produkty powiązane