Nowy Brit Training Snack Puppies

Brit Training Snack Puppies 200g

Nowy produkt

Brit Training Snack Puppies przysmaki treningowe dla psa w kształcie serduszek z kurczakiem. 

Więcej szczegółów

12,90 zł brutto

Opis produktu

Brit Training Snack idealne przysmaki na nagrodę podczas treningu

Nauka posłuszeństwa często jest procesem wymagającym dużej cierpliwości, zarówno ze strony właściciela, jak i psa, który często z racji na wiek rozprasza się, szukając dla siebie ciekawszego zajęcia. Aby nauka była łatwiejsza, szybsza i przy tym przyjemniejsza dla obu stron, warto w trakcie niej wprowadzić nagrody w postaci drobnych przysmaków. Podając ów smakołyk psu, jako nagrodę za poprawnie wykonane polecenie, łatwiej mu będzie utrwalić zdobytą wiedzę poprzez przyjemne skojarzenie. Psy podobnie, jak dzieci, często potrzebują drobnej zachęty, a nic nie pełni tej roli lepiej niż uwielbiany przez nie kąsek. Przysmaki Brit Training Snack opracowane zostały z myślą o najmłodszych psach.

Brit Training Snack przysmaki z kurczakiem dla szczeniąt

Brit Training Snack to miękkie smakołyki przeznaczone dla szczeniąt. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi doskonale sprawdzą się zarówno jako nagroda podczas treningów, jak i przysmak zabierany na spacer, pomocny szczególnie podczas nauki czystości. Nagradzanie psa drobnymi smakołykami nie tylko pozwoli na utrwalenie zdobytej przez psa wiedzy, ale także przyczyni się do pogłębienia jego więzi z właścicielem. Te drobne kąski dzięki połączeniu ryżu z kurczakiem to lekkostrawny i nisko kaloryczny przysmak. Wyróżnia się on również swoim nietypowy kształtem serduszek. Pojemna paczka zapewnia dostępność uwielbianych przez psa przysmaków przez dłuższy czas. Nie należy jednak przekraczać dziennej dawki podanej przez producenta na opakowaniu.

Dawkowanie:

Waga psa     Dzienna ilość

1 - 5 kg        4 – 8 sztuk

5 - 10 kg      8 – 12 sztuk

10 - 18 kg    12 – 16 sztuk

18 – 25 kg    16 – 20 sztuk

Skład: ryż, kurczak, syrop glukozowy, olej łososiowy, hydrolizowana wątróbka z kurczaka, kolagen. Składniki analityczne: białko surowe 15,3%, tłuszcz surowy 7,8%, wilgotność 17%, popiół surowy 2,1%, włókno surowe 1,1%

Więcej informacji

Producent:Brit
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Junior (3-12 miesięcy)
Waga:200g
Smak:Kurczak
Przeznaczenie:Trening
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Brit Training Snack Puppies 200g

Brit Training Snack Puppies 200g

Brit Training Snack Puppies przysmaki treningowe dla psa w kształcie serduszek z kurczakiem. 

Produkty powiązane