GimCat Duo-Paste Przysmak dla Kota

Nowy produkt

GimCat Duo-Paste to trzy rodzaje pasty: odkłaczająca, witaminowa z serem i witaminowa z tuńczykiem.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

13,90 zł brutto

Opis produktu

GimCat MultiVitamin Duo-Paste Cheese + 12 Vitamins

Pasta serowa GimCat to doskonały smakołyk do stosowania między posiłkami lub w ich trakcie. Pastę można traktować jako zachętę do jedzenia i niewielkie jej ilości wyciskać do kociej miski razem z karmą mokrą lub suchą. 12 witamin zawartych w paście ma za zadanie wspomagać działanie całego organizmu kota i regulować niedobory składników mineralnych. Pastę można traktować zarówno jako przekąskę jak i suplement diety. Nie zawiera ona konserwantów, sztucznych wzmacniaczy smaku ani laktozy. Nie jest sztucznie dosładzana. Twój kot zasługuje na urozmaicenie codziennej diety.

GimCat Multi Vitamin Duo-Paste Tuna + 12 Vitamins

To niezwykle smakowita pasta z tuńczykiem, na której punkcie oszaleje każdy kot. Jej wysoka smakowitość wynika z dodatku mięsa tuńczyka, który jest niezwykle pachnący i uwielbiany przez koty. Można dodawać ją do kociej miski podczas posiłków lub podawać w niewielkich ilościach oddzielnie, między posiłkami. 12 witamin odżywi organizm, uzupełni niedobory i zapewni zdrowie Twojego kota.

GimCat Anti-Hairball Duo-Paste

Pasta odkłaczająca ma za zadanie pobudzać ściany jelit do intensywniejszego ruchu, dzięki czemu niestrawiona treść jest lepiej transportowana i szybciej wydalana z organizmu. Koty dbające o swoją higienę wylizując sierść połykają martwe włosy. Mogą one gromadzić się w żołądku i jelitach jako tzw. pilobezoary, które skutecznie będą utrudniać pracę układu trawiennego, mogą wywoływać niestrawność, bóle brzucha i wzdęcia. Regularne podawanie kotu środków odkłaczających jest w stanie na bieżąco regulować problem połykania przez kota sierści podczas pielęgnacji. Pasta o saku kurczaka może być dodawana do posiłków lub podawana oddzielnie między nimi. Można traktować ją jako uzupełnienie diety i przysmak, jednak nie możne ona stanowić jej podstawy. Pasta nie zawiera cukru ani laktozy.

Gramatura past: 50 g

Więcej informacji

Producent:GimCat
Rodzaj:Przysmak
Smak:Do wyboru
Opakowanie:50g
Przeznaczenie:Między posiłkami
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

GimCat Duo-Paste Przysmak dla Kota

GimCat Duo-Paste Przysmak dla Kota

GimCat Duo-Paste to trzy rodzaje pasty: odkłaczająca, witaminowa z serem i witaminowa z tuńczykiem.

Produkty powiązane