Miamor Cat Cream Pasta dla Kota 90 g

Nowy produkt

Miamor Cat Cream to smakowite warianty przysmaku w formie pasty dla kota.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

7,99 zł brutto

Opis produktu

Miamor Cat Malt-Cream

Malt-Cream to pasta z ekstraktem słodowym. Stosowanie pasty ma na celu ułatwianie kotu pozbywania się połkniętej podczas pielęgnacji sierści. Koty nie są w stanie jej strawić, w konsekwencji tego odkłada się ona w przewodzie pokarmowym utrudniając trawienie i obciążając żołądek. Większe ilości sierści mogą spowodować powstawanie kul włosowych, które skutecznie będą blokowały prawidłowe trawienie. Błonnik i ekstrakt słodowy zawarty w paście mają za zadanie ułatwiać wydalanie połkniętych przez kota włosów. Są one na bieżąco wydalane wraz z odchodami dzięki ogólnej poprawie perystaltyki jelit. Produkt nie zawiera cukru, ma niewiele kalorii. Zawiera taurynę, której koci organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć, a która niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku a także do właściwej pracy serca. Pasta powinna stanowić uzupełnienie i urozmaicenie diety kota.

Skład: mięso i produkty poboczne, roślinne produkty poboczne (min. 10% słodu, min. 4% błonnika), mleko i produkty mleczarskie. Dodatki: Tauryna (200 mg/kg).

Miamor Cat Malt-Käse

Jest to również propozycja pasty odkłaczającej. Zawarty w niej błonnik korzystnie wpływa na poprawę perystaltyki jelit, dzięki czemu również sierść zostaje na bieżąco usuwana z układu pokarmowego. Pasta Miamor będzie doskonałą przekąską pomiędzy posiłkami, lub dodatkiem do karmy suchej czy mokrej. Pasta dostarczy składników pielęgnujących futro czworonoga. Przeznaczona jest dla kotów w każdym wieku. Ekstrakt słodowy ma działanie zbliżone do błonnika – również pomaga regulować trawienie, zwiększać intensywność ruchów perystaltycznych jelit i przyspieszać wydalanie sierści wraz z kałem. Pasta ma uwielbiany przez koty smak sera, co powoduje jej wysoką smakowitość.

Skład: mięso i mięsne produkty uboczne, roślinne produkty uboczne (w tym 10% słodu), mleko i produkty mleczne (4% ser).

Miamor Cat Käse-Cream

Pasta dla kotów w każdym wieku, którą można stosować jako przekąskę bądź dodatek do karmy poprawiający jej smak. Jest bogata w wapń, który pozytywnie wpływa na regulowanie zawartości minerałów w organizmie zwierzęcia. Tauryna to aminokwas niezbędny do prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku i układu sercowo-naczyniowego. Niskokaloryczna receptura bez dodatku cukru sprawia, że pasta nie powoduje tycia i problemów z układem pokarmowym. Pasty Miamor nie zawierają konserwantów ani barwników. Dzięki poręcznym saszetkom o gramaturze 15 g można z łatwością dozować smakołyk. Serowy zapach i smak zachęci do jedzenia każdego kota.

Skład: mleko i produkty mleczne (m.in. 4% sera), roślinne, inulina. Składniki analityczne: Białko surowe: 2,0%, tłuszcz 9,0%, popiół 1,0%, włókno surowe 0,5%, wilgotność: 83,0%, Wapń: 0,1%.

Miamor Cat Leberwurst-Cream

Ten wariant pasty Miamor zawiera dodatek wątróbki, którą koty uwielbiają. Jest ona niskokaloryczna, nie zawiera cukru. Dodany do składu pasty tymianek ma za zadanie wspomagać procesy przemiany materii i dbać o to, by przebiegały one prawidłowo. Nie zawiera ona barwników ani konserwantów. Można stosować ją jako dodatek do posiłków, będzie to sposób na dodanie im smakowitości. Praktyczne, pojedyncze opakowania umożliwią bezproblemowe wyciskanie i dozowanie pasty.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% wątróbki), produkty pochodzenia roślinnego, mleko i produkty mleczne, tymianek.

Więcej informacji

Producent:Miamor
Rodzaj:Przysmak
Smak:Do wyboru
Opakowanie:15g
Przeznaczenie:Między posiłkami
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Miamor Cat Cream Pasta dla Kota 90 g

Miamor Cat Cream Pasta dla Kota 90 g

Miamor Cat Cream to smakowite warianty przysmaku w formie pasty dla kota.

Produkty powiązane