GimCat Malt-Soft Paste Extra Na Kule Włosowe

Nowy produkt

GimCat Malt-Soft Paste Extra to doskonała pasta odkłaczająca dla kotów.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

8,90 zł brutto

Opis produktu

GimCat Malt-Soft Paste Extra to doskonała pasta odkłaczająca przeznaczona dla kotów

Koty są bardzo czystymi zwierzętami, około 30% swojego dnia spędzają na pielęgnacji futra, oczyszczaniu go i układaniu. To sprawia, że są niezwykle zadbane i właściwie bardzo rzadko zachodzi potrzeba kąpania kota domowego. W drodze ewolucji koty wykształciły język ze specjalnymi, bardzo małymi haczykami, które zbierają luźną sierść. Z czyszczeniem futra wiąże się więc połykanie sierści, a podczas linienia są to jej większe ilości. Jednak taka potrzeba pielęgnacji niesie za sobą też pewne konsekwencje zdrowotne. Połykanie sierści sprawia, że odkłada się ona w żołądku i jelitach tworząc kule włosowe. Są to kłębki niestrawionych włosów, które bardzo ciężko kotu wydalić. Koty wychodzące na zewnątrz mogą pomóc sobie jedzeniem ździebeł traw, które skutecznie podrażniają przełyk i doprowadzają do wymiotów – jest to jeden z powodów, dla których koty tak lubią trawę – jej obecność w organizmie ułatwia wydalanie ciążących kotu na żołądku włosów. Koty niewychodzące mogą korzystać z urozmaiceń pokarmowych, które ułatwią wydalanie sierści. Na rynku zoologicznym istnieją pasty odkłaczające i specjalne karmy „anti hairball”. Mają one na celu wspomaganie wydalania włosów i poprawę perystaltyki jelit.

GimcCat Malt-Soft Paste Extra to pasta typu „anti-hairball”, pomagająca wydalać kotu niestrawioną sierść

Pasta zawiera niezwykle skuteczny kompleks Anti-hairball. Dzięki ekstraktowi słodowemu, wysokiej jakości olejów i wysokiej zawartości błonnika pokarmowego, który wspomaga ruchy robaczkowe jelit przyczynia się ona do skutecznego wydalania kul włosowych z organizmu kota. Stosowanie pasty odkłaczającej GimcCat Malt-Soft Paste Extra zapobiega także powstawaniu nowych kul włosowych poprzez regularne wydalanie sierści z organizmu kota. Betaglukan zawarty w paście przeciwdziała powstawaniu w organizmie zwierzęcia stanów zapalnych wywoływanych przez ciała obce takie jak włosy. GimcCat Malt-Soft Paste Extra ma dobroczynny wpływ na organizm kota, zapobiega występowaniu zaburzeń trawienia, które mogą pojawiać się u kotów niewychodzących. Jest to suplement codziennej diety, należy podawać dorosłemu kotu około 6 cm pasty dziennie.

Skład GimcCat Malt-Soft Paste Extra:

Warzywne produkty uboczne (ekstrakty słodowe 43,7%, celuloza 4%), oleje i tłuszcze (31%), drożdże (zawierają beta-glukan 1%). Składniki analityczne: białka5,5%zawartość tłuszczu38,5%popiół surowy5,0%włókno surowe2,5%wilgotność12,0%

Więcej informacji

Producent:GimCat
Rodzaj:Przysmak
Opakowanie:50g, 100g, 200g
Przeznaczenie:Na kule włosowe
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

GimCat Malt-Soft Paste Extra Na Kule Włosowe

GimCat Malt-Soft Paste Extra Na Kule Włosowe

GimCat Malt-Soft Paste Extra to doskonała pasta odkłaczająca dla kotów.

Produkty powiązane