Catit Creamy Przysmak dla Kota

Nowy produkt

Catit Creamy to przysmak dla kota w trzech smakach zamknięty w niewielkich, wygodnych saszetkach.

Więcej szczegółów

9,60 zł brutto

Opis produktu

Catit Creamy Przysmak dla Kota w Saszetkach to praktyczne rozwiązanie i pyszna przekąska

Koty są niezależne i mogą czasem wydawać się obojętne na obecność człowieka. Wszystko jednak zależy od charakteru zwierzęcia, jedne będą wolały przebywanie w samotności, inne będą łasić się do człowieka już po przekroczeniu przez niego progu domu. Koty to zwierzęta obojętne również na próby tresury czy nauki, jednak skuteczne podejście do tematu może ułatwić kotu i człowiekowi wspólną egzystencję. Warto mieć w swojej kuchni przysmaki, które będą urozmaicać dietę kota jedzącego suchą karmę. Można traktować je jako nagrodę, np. wówczas, gdy kot załatwi się do kuwety lub nauczy się jakiejś sztuczki. Pasty Catit Creamy pakowane są po pięć saszetek, z których niezwykle łatwo się je wyciska i dobrze przechowuje. Można zarówno podawać je kotu samodzielnie jak i wyciskać na suchą karmę. Sprawdzą się jako nagroda, urozmaicenie diety i pyszny przysmak. Dostępne są w trzech pysznych smakach.

Catit Creamy Przysmak dla Kota w Saszetkach dostępny jest w trzech smakach

Trzy pyszne smaki saszetek Catit Creamy zapewnią doskonałe urozmaicenie codziennych posiłków Twojego kota. Wilgotna pasta nawodni organizm, co jest niezwykle ważne pod kątem zdrowia układu moczowego kota. Trzy pyszne smaki to kurczak, owoce morza i uwielbiany przez koty łosoś. Smak pasty można więc wybrać dowolnie pod kątem upodobań kota. Wszystkie smaki przysmaku zawierają taurynę, aminokwas cenny ze względu na wspomaganie pracy układu sercowo-naczyniowego kota, zapobieganie kardiomiopatii i zwyrodnieniom siatkówki oka. Kot nie jest w stanie sam wytworzyć tauryny w organizmie, dlatego niezbędna jest jej podaż w diecie. Pasta jest karmą uzupełniającą, a dorosłemu kotu powinno podawać się do trzech saszetek dziennie. Należy wówczas jednak zmniejszyć odpowiednio porcję posiłku podstawowego. Kot zawsze powinien mieć dostęp do świeżej wody. Każda nowo otwarta saszetka powinna zostać zużyta w przeciągu doby. Otwarte przysmaki należy przechowywać w lodówce. Catit Creamy to doskonała nagroda dla Twojego kota.

Skład Catit Creamy:

Kurczak: Kurczak (19%), modyfikowana skrobia z tapioki, wątroba z kurczaka (2%), olej z otrębów ryżowych, mączka chleba świętojańskiego. Dodatki: naturalne aromaty, tauryna 1000mg/kg. Dawkowanie: karma uzupełniająca. Podawaj max 3 tubki dziennie dorosłemu kotu. Podczas podawania zmniejsz ilość porcji głównego posiłku.

Owoce morza: kałamarnica (23%), modyfikowana skrobia z tapioki, przegrzebki, olej z otrębów ryżowych, sproszkowana celuloza, suszone mątwy. Dodatki: naturalne aromaty, tauryna 1000mg/kg. Dawkowanie: karma uzupełniająca. Podawaj max 3 tubki dziennie dorosłemu kotu. Podczas podawania zmniejsz ilość głównego posiłku.

Łosoś: Łosoś (26%), modyfikowana skrobia z tapioki, olej z łososia. Dodatki: naturalne aromaty, tauryna 1000mg/kg. Dawkowanie: karma uzupełniająca. Podawaj max. 3 tubki dziennie dorosłemu kotu. Podczas podawania zmniejsz ilość porcji głównego posiłku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Otwartej tubki nie przechowywać dłużej niż jeden dzień. Zapewnij kotu dostęp do świeżej wody.

Więcej informacji

Producent:Catit
Rodzaj:Przysmak
Waga:75 g
WłaściwościPasta
Opakowanie:5 x 15 g
Przeznaczenie:Przekąska pomiędzy posiłkami
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Catit Creamy Przysmak dla Kota

Catit Creamy Przysmak dla Kota

Catit Creamy to przysmak dla kota w trzech smakach zamknięty w niewielkich, wygodnych saszetkach.

Produkty powiązane