Beaphar Calming Cat Treats Relaksujące Przysmaki dla Kota

Nowy produkt

Beaphar Calming Cat Treats Relaksujące Przysmaki dla Kota sprawdzą się w sytuacjach stresogennych, łagodząc uczucie lęku i niepokoju.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

8,50 zł brutto

Opis produktu

Beaphar Calming Cat Treats Relaksujące Przysmaki dla Kota pomocne w łagodzeniu objawów stresu

Sytuacje takie jak pojawienie się w domu nowego lokatora, przeprowadzka, podróż, czy wizyta u weterynarza, mogą wywołać stres. W jego efekcie kot może zacząć przejawiać niepożądane i uciążliwe zachowania, takie jak załatwianie potrzeb fizjologicznych poza kuwetą, nieuzasadniona agresja, natarczywe miauczenie, czy drapanie mebli. Beaphar Calming Cat Treats to relaksujące przysmaki dla kota, które dzięki zawartej w składzie walerianie, melisie i chmielowi, będących naturalną alternatywą dla farmaceutycznych produktów, odczuwany lęk oraz niepokój w stresogennych sytuacjach są znacznie mniejsze. Koty są wyjątkowo wyczulone na wszelkie zmiany w ich najbliższym otoczeniu, dlatego zapobieganie stanom, które mogłyby spowodować niepożądane reakcje jest bardzo istotne. W tym celu można sięgnąć po przekąski od firmy Beaphar, które pozwolą kotu się wyciszyć.

Beaphar Calming Cat Treats Relaksujące Przysmaki dla Kota codzienna przekąska o działaniu uspokajającym

Aby osiągnąć pożądany efekt, w którym kot będzie zrelaksowany i spokojny. Beaphar Calming Cat Treats należy podawać codziennie w ilości dwóch sztuk. Przed planowaną sytuacją, która mogłaby wywołać u kota stres, należy podać mu przysmak na półtorej godziny przed; do takich sytuacji zaliczyć można choćby wizytę u weterynarza lub planowaną, długą podróż. U kotów charakteryzujących się dużą nerwowością lub często narażonych na stresogenne sytuacje zaleca się podawanie przekąsek wraz z zastosowaniem kropel Beaphar No Stress Spot On. Przysmaki można podawać co 3 godziny, jednak dzienna dawka nie powinna przekroczyć 6 sztuk.

Skład Beaphar Calming Cat Treats Relaksujące Przysmaki dla Kota

Skład: zboża, mleko i produkty mleczne, produkty pochodzenia roślinnego (melisa 5%, kwiat chmielu 1%, ekstrakt waleriany 0,1%), oleje i tłuszcze, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak 4,25%)

Składniki analityczne: białko surowe 30%, oleje i tłuszcze surowe 9,7%, włókno surowe 4,2%, popiół surowy 4,1%, wilgotność 9,6%, wapń 0,17%, fosfor 0,63%, sód 0,16%, magnez 0,12%, potas 0,53%

Dodatki dietetyczne/kg: witamina A 4580 j.m., witamina B1 4,1 mg. Przeciwutleniacze, konserwanty

Więcej informacji

Producent:Beaphar
Rodzaj:Przysmak
Opakowanie:35 g
Przeznaczenie:Antystresowe, uspokajające
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Beaphar Calming Cat Treats Relaksujące Przysmaki dla Kota

Beaphar Calming Cat Treats Relaksujące Przysmaki dla Kota

Beaphar Calming Cat Treats Relaksujące Przysmaki dla Kota sprawdzą się w sytuacjach stresogennych, łagodząc uczucie lęku i niepokoju.

Produkty powiązane