Calista Baby Dog Szczenięta

Nowy produkt

Calista Baby Dog to karma dla szczeniąt z jagnięciną.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

25,67 zł brutto

Opis produktu

Calista Baby Dog to doskonała propozycja żywieniowa dla szczeniąt

Małe pieski tuż po urodzeniu powinny pić mleko matki. Możliwość takiego karmienia szczenięcia to najlepsza opcja żywieniowa dla młodego organizmu. W składzie mleka matki znajdzie ono wszystko, czego jego organizm potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Mleko jest bogate w prebiotyki, które mają za zadanie od pierwszych dni życia budować odporność organizmu. Jej prawidłowy rozwój może zaważyć na późniejszym życiu pupila. W mleku suki karmiącej znajdują się też wszystkie niezbędne składniki mineralne i pierwiastki odpowiedzialne za wspomaganie rozwoju kości i chrząstek stawowych oraz ich wzmacnianie. Jest to jeden z ważniejszych powodów, dla których nie powinno się odstawiać szczeniąt od matki tuż po urodzeniu. Żadna karma nie będzie w stanie zastąpić składników odżywczych naturalnie występujących w mleku. Po osiągnięciu przez szczenię wieku 6-8 tygodni można z powodzeniem zacząć przestawiać je na pokarm stały. Warto wybrać karmę taką jak Calista Baby Dog, która została stworzona z myślą o zaspokojeniu potrzeb szczeniąt i zwiera niezbędne składniki do dalszego, prawidłowego rozwoju czworonoga.

Calista Baby Dog to odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze zawarte w smacznych granulkach

Prezentowany produkt doskonale sprawdzi się jako pierwszy pokarm podstawowy po odstawieniu mleka przez szczenię. Karma Calista Baby Dog zawiera wszystkie składniki wspomagające zdrowy rozwój szczenięcia. Inulina, czyli naturalny prebiotyk zwarty w składzie granulatu ma za zadanie pobudzać pracę bakterii prebiotycznych w jelicie cienkim czworonoga, ograniczając dodatkowo ilość bakterii gnilnych. Dzięki temu układ pokarmowy psa będzie funkcjonował prawidłowo, co wpłynie również na dobry apetyt i brak problemów z wypróżnianiem się. Jagnięcina, na której bazie oparto skład karmy to mięso bardzo smakowite, lekkostrawne i chude. Obok jagnięciny znalazł się ryż, który jest zbożem bezglutenowym, a więc nie uczula. Olej z łososia zwiększa smakowitość karmy, ponadto wpływa na poprawienie kondycji skóry czworonoga poprzez jej nawilżenie i wspieranie jej bariery ochronnej. Sierść pupila będzie puszysta, gęsta i pięknie wybarwiona. Pokarm Calista Baby Dog należy podawać psu zgodnie z indywidualnymi zaleceniami odnośnie jego wagi i apetytu, a także trybu życia, jaki prowadzi. Pełną porcję można podzielić na dwie mniejsze i podawać w tak wydzielonych częściach rano i wieczorem. Calista Baby Dog to doskonała propozycja żywieniowa dla młodego szczenięcia, które przerzuca się na stały pokarm.

Skład Calista Baby Dog

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 28% dehydratyzowanego kurczaka, 19% dehydratyzowanej wołowiny i wieprzowiny, 12,5% dehydratyzowanej jagnięciny), produkty pochodzenia roślinnego, zboża (w tym min. 10% ryżu), tłuszcze zwierzęce, składniki mineralne, jaja i produkty z jaj, drożdże (drożdże piwne suszone)

 Składniki analityczne: białko surowe: 28%, tłuszcz surowy: 19%, włókno surowe: 3,5%

Więcej informacji

Producent:Calista
Wiek psa:Szczenięta (powyżej 3 tygodnia)
Smak:Kurczak
Tryb życia:Standardowa aktywność
Rasa:Wszystkie rasy
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Calista Baby Dog Szczenięta

Calista Baby Dog Szczenięta

Calista Baby Dog to karma dla szczeniąt z jagnięciną.

Produkty powiązane