VetExpert Paw Protection Ochrona Łap

Nowy produkt

VetExpert Paw Protection to maść pielęgnująca łapy. Zapewnia ochronę przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi jak wysokie lub niskie temperatury.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

23,49 zł brutto

Opis produktu

VetExpert Paw Protection to specjalistyczna maść ochronna stworzona z myślą o psach i kotach

Zwierzęce łapki są narażone na różnorodne podrażnienia wynikające z niesprzyjających czynników zewnętrznych. W wyniku takich niesprzyjających warunków kot czy pies może podrażniać sobie opuszki łap, co będzie skutkowało bólem i problemami z poruszaniem się. Takie niesprzyjające czynniki zewnętrzne mogą się zdarzyć bez względu na porę roku. Zimowe spacery mogą sprawiać, że łapy przesuszą się od przemrożenia po długich spacerach. Szkodliwie działa również sól, więc codzienne, regularne spacery w mieście, w którym po każdym opadzie śniegu chodniki i ulice są posypywane solą również będą podrażniać poduszki i opuszki psich łap. Wbrew pozorom letnie spacery po rozgrzanym betonie czy asfalcie również są w stanie spowodować podrażnienia i odparzenia. Tak więc bez względu na porę roku, wysoką czy niską temperaturę – ochrona łap zwierzęcia jest mile widziana. Doskonałym produktem, który spełni oczekiwania wymagających właścicieli będzie VetExpert Paw Protection. To maść skomponowana na bazie naturalnych, dobroczynnych składników o właściwościach ochronnych i nawilżajacych.

VetExpert Paw Protection ochroni opuszki łap Twojego pupila przed trudnymi warunkami atmosferycznymi

Lanolina i olej parafinowy zawarte w składzie maści mają za zadanie natłuszczać opuszki łap czworonoga, a także zostawiać na nich ochronny film. Olej lniany znany jest z właściwości regenerujących, dzięki czemu dobroczynnie działa na podrażnione tkanki powodując ulgę i ich nawilżenie. Cynk ma właściwości gojące, maść z powodzeniem można stosować zarówno aby zapobiegać podrażnieniom, jak i już po ich wystąpieniu. Dobroczynnymi składnikami zawartymi w maści są nano srebro i olejek z drzewa herbacianego. Są to substancje bakteriobójcze i grzybobójcze, które doskonale zapobiegają rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów. Olejek herbaciany ma ponadto gorzki smak, co zapobiega zlizywaniu maści z powierzchni łap. VetExpert Paw Protection sprawdzi się również w sytuacji, kiedy zwierzę ma tendencję do wygryzania sierści z przestrzeni między opuszkami łap, a także nawykowego jej wylizywania. VetExpert Paw Protection to produkt doskonały zarówno dla psa, jak i dla kota. Sprawdzi się podczas mroźnej zimy, przyniesie również ulgę podczas upalnego lata, kiedy łapy zwierzęcia narażone są na bezpośredni kontakt z rozgrzanym podłożem.

Pojemność: 75 ml

Więcej informacji

Producent:VetExpert
Wiek psa:Dorosły, senior
WłaściwościMaść ochronna i regenerująca do łap
Opakowanie:75 ml
Wiek kota:Dorosły, senior
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

VetExpert Paw Protection Ochrona Łap

VetExpert Paw Protection Ochrona Łap

VetExpert Paw Protection to maść pielęgnująca łapy. Zapewnia ochronę przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi jak wysokie lub niskie temperatury.

Produkty powiązane