Barry King Dysk na Przysmaki

BK-15109

Nowy produkt

Barry King Dysk to zabawka dla średniego psa wykonana z wytrzymałego kauczuku. W specjalnych otworach można umieszczać smakołyki.

Więcej szczegółów

26,90 zł brutto

Opis produktu

Barry King Dysk na Przysmaki to solidna, dość ciężka zabawka stworzona z myślą o średnich i dużych psach

Dysk na przysmaki to zabawka stworzona przez markę Barry King. Może ona być traktowana jako narzędzie do nauki aportowania, jednak należy być ostrożnym, ponieważ uderzenie tą stosunkowo ciężką zabawką z pewnością zaboli psa. Jest ona masywna, doskonale nadaje się do intensywnego gryzienia. Świetnie sprawdzi się u młodych psów, które przechodzą etap wymiany zębów z mlecznych na stałe. Wytrzymałość produktu gwarantuje udaną zabawę. Na powierzchni zabawki znajdują się trzy otwory, w które można wkładać smakołyki. Świetnie sprawdzi się masło orzechowe lub jakieś drobne ciasteczka – np. takie, których na co dzień używa się jako smaczków-nagród podczas tresury. Zapach smakołyków powoduje, że pies niezwykle chętnie bawi się, aż do momentu zdobycia wszystkich zawartych w środku nagród. Zabawka ta rozwija kreatywność, pozwala na znajdowanie coraz to nowych sposobów wydobywania jedzenia. Poprzez wylizywanie, obracanie czy podrzucanie dysku.

Barry King Dysk na Przysmaki rozwija kreatywność zwierzęcia

Jest to bez wątpienia doskonały sposób na zajęcie uwagi pupila na dłużej. Sprawdzi się ona w stresie lub podczas odczuwania lęku adaptacyjnego. Zaabsorbowany pies przestanie się stresować, a zabawa i zapach smakołyków pobudzając jego zainteresowanie rozluźnią go. Zabawki interaktywne są doskonałą formą terapii, psom trudnym pozwalają wyładowywać agresję. Dysk wykonany został z trwałego, dość twardego i grubego kauczuku. Gruby środek zabawki skrywa dużo miejsca na ukrycie smakołyków. Cieńsze boki umożliwiają łapanie i przenoszenie w zębach zabawki. Wypustki i tłoczenia na powierzchni kauczuku oczyszczają zęby z codziennie osadzających się na nich osadu, mogącego doprowadzić do odkładania się kamienia nazębnego. Produkt został stworzony z myślą nie tylko o zabawie, ale także rozwijaniu instynktu poszukiwacza smaczków, działa także doskonale na jamę ustną psa. Barry King Dysk na Przysmaki to doskonała propozycja dla średnich i dużych psów.

Wymiary: 11 cm

Więcej informacji

Producent:Barry King
Rodzaj:Zabawka kauczukowa
WłaściwościDentystyczne
Wielkość psa:Średnie rasy
Kolor:Losowy
Przeznaczenie:Zabawka, aport, gryzak
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Barry King Dysk na Przysmaki

Barry King Dysk na Przysmaki

Barry King Dysk to zabawka dla średniego psa wykonana z wytrzymałego kauczuku. W specjalnych otworach można umieszczać smakołyki.

Produkty powiązane