Dr Seidel Deo Pasta do Zębów z Pietruszką

Nowy produkt

Dr Seidel Pasta do zębów z pietruszką to preparat do czyszczenia zębów dla psów, kotów i fretek.

Więcej szczegółów

21,90 zł brutto

Opis produktu

Dr Seidel Deo Toothpaste Pasta do zębów z pietruszką do codziennej pielęgnacji

Higiena zębów to niezwykle ważny aspekt dbania o zwierzę. Niezadbana jama ustna to problem, a brak higieny może skutkować pojawianiem się chorób zębów i przyzębia. Osady, płytka nazębna a w najgorszym przypadku kamień nazębny mogą powodować choroby zębów i dziąseł. Pierwszym z objawów jest halitoza – czyli bardzo nieprzyjemny, gnilny zapach z pyska zwierzęcia. Wydzielany jest on przez bakterie, które wytwarzają lotne związki siarki. W zaawansowanym stadium chorobowym występują stany zapalne dziąseł, objawiające się dużymi dolegliwościami bólowymi, zaognieniem dziąseł, nadmiernym ślinieniem, wylizywaniem łap czy próbami jedzenia jedną, mniej bolesną stroną pyska. Nie warto lekceważyć pojawiającej się u zwierzaka płytki nazębnej i kamienia, ponieważ bakterie tworzące te osady z czasem mogą dostawać się do całego organizmu pupila za pomocą układu krążenia. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób należy stosować pastę do zębów. Najlepiej przyzwyczajać zwierzęta do zabiegu oczyszczania zębów od najmłodszych lat.

Dr Seidel Deo Toothpaste zawiera pietruszkę, która ma właściwości odświeżające

Wyciąg z pietruszki to doskonały czynnik aktywny. Ma ona właściwości odświeżania oddechu, zapobiega także powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Regularne stosowanie pasty do zębów przyczynia się do zmniejszenia ilości płytki nazębnej i hamuje możliwość pojawiania się kamienia nazębnego. Smak pasty Dr Seidel Deo Toothpaste with Parsley jest mięsny, dzięki temu zwierzęta cierpliwie znoszą szczotkowanie. Użycie pasty Dr Seidel jest niezwykle proste, wystarczy nanieść niewielką jej ilość na szczoteczkę i szczotkować zęby pupila przez kilkadziesiąt sekund - zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną stronę uzębienia. Pasta do zębów Dr Seidel Deo Toothpaste z powodzeniem może być stosowana przez właścicieli psów, kotów i fretek do codziennej pielęgnacji uzębienia zwierząt.

Skład Dr Seidel Deo Toothpaste:

Sorbitol, fosforan dwuwapniowy; dodatki paszowe: krzemionka, celuloza modyfikowana, dwutlenek tytanu, ekstrakt z pietruszki 0,5%, dodatki sensoryczne. Składniki analityczne (opracowane metodą wyliczeniową): białko 0%, zawartość tłuszczu 0%, popiół surowy 25%, włókno surowe 0%, wilgotność 19%.

Więcej informacji

Producent:Dermapharm
Rodzaj:Pasta do zębów dla psów, kotów i fretek
WłaściwościZ pietruszką
Opakowanie:105 g
Przeznaczenie:Higiena uzębienia
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Dr Seidel Deo Pasta do Zębów z Pietruszką

Dr Seidel Deo Pasta do Zębów z Pietruszką

Dr Seidel Pasta do zębów z pietruszką to preparat do czyszczenia zębów dla psów, kotów i fretek.