Barry King Mała Kostka dla Szczeniąt

BK-15501

Nowy produkt

Barry King Mała Kostka to zabawka stworzona z myślą o szczeniętach w pierwszych tygodniach życia jak i dorosłych psach małych ras.

Więcej szczegółów

8,90 zł brutto

Opis produktu

Barry King Mała Kostka to doskonała zabawka dla szczeniąt w pierwszych tygodniach życia

Szczenięta w pierwszych tygodniach życia dopiero zaczynają uczyć się zabawy i interakcji – pomiędzy sobą, a także z ludźmi. W pierwszych tygodniach zaczynają pojawiać się także pierwsze mleczne zęby, dlatego potrzeba gryzienia jest bardzo widoczna. Każdy właściciel małego szczenięcia przez ten okres nie raz czuje na własnej skórze te drobne, ostre jak szpilki pierwsze ząbki swojego pupila. Potrzeby gryzienia wykazywanej przez młodego psa nie da się opanować, jednak można zapewnić mu odpowiednie gryzaki, które choć w pewnym stopniu przykują jego uwagę. Ważne, by zapewnić małemu psu odpowiednie zabawki, które pozwolą na ulgę w swędzeniu i pieczeniu dziąseł podczas wyrzynania się zębów – zarówno mlecznych jak i stałych. Ciekawa zabawka dla psa z pewnością uchroni meble, dywany czy buty przed pogryzieniem, a nawet zniszczeniem. Barry King Mała Kostka dla szczeniąt to niewielka, dość twarda zabawka którą można rzucać psu zarówno w domu jak i w ogrodzie.

Barry King Mała Kostka dla szczeniąt zapewni rozrywkę i masaż obolałych dziąseł pupila

Zabawki z gumy działają na szczenięta podobnie, jak działają gryzaki na malutkie dzieci. Pozwalają na masaż dziąseł, sprawiają, że piesek bawiąc się może spożytkować energię, której ma najczęściej aż nadmiar. Przyspieszają wyrzynanie się zębów i ograniczają dyskomfort związany z zachodzeniem tego procesu. Zabawka Barry King Mała Kostka to doskonała zabawka dla szczeniąt. Wykonana została z nietoksycznego kauczuku, nie uczula, nie będzie szkodzić zwierzęciu. Jest wystarczająco wytrzymała, by stanowiła wyzwanie dla młodych psów z mlecznymi zębami. Będzie doskonała do szkolenia, nauki aportowania i tresury psów w młodym wieku. Zabawki można używać zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, jej kauczukowa powłoka niezwykle łatwo się myje, z powodzeniem można usunąć z niej trawę, błoto czy ślinę psa. Długość zabawki to 10 cm. Będzie doskonała także dla dorosłych psów małych ras, dla psów dużych ras sprawdzi się wyłącznie w pierwszych tygodniach życia. Jej intensywny kolor doskonale będzie kontrastował z otoczeniem psa.

Rozmiar: 10 cm

Więcej informacji

Producent:Barry King
Rodzaj:Zabawka kauczukowa
WłaściwościDentystyczne
Wielkość psa:Szczenięta
Kolor:Losowy
Przeznaczenie:Zabawka, aport, gryzak
Rozmiar:10 cm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Barry King Mała Kostka dla Szczeniąt

Barry King Mała Kostka dla Szczeniąt

Barry King Mała Kostka to zabawka stworzona z myślą o szczeniętach w pierwszych tygodniach życia jak i dorosłych psach małych ras.

Produkty powiązane