Beaphar Calming Collar Obroża Relaksacyjna dla Psa

Nowy produkt

Beaphar Calming Collar Obroża Relaksacyjna dla Psa, by wyciszyć i zrelaksować, a także zapobiegać niepożądanym zachowaniom.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

23,90 zł brutto

Opis produktu

Beaphar Calming Collar Obroża Relaksacyjna dla Psa pomoc w stresogennych sytuacjach

Sytuacje stresogenne mogą mieć ogromny wpływ na zachowanie psa, wywołując lęk lub reakcje niepożądane, takie jak agresja, szczekanie czy niszczenie przedmiotów użytku domowego. Wywołać je może zmiana otoczenia, wizyta u weterynarza, pojawienie się nowego domownika, a także burza i fajerwerki. W przypadku sytuacji mających negatywny wpływ na czworonoga, które jest się w stanie przewidzieć, warto wesprzeć się preparatami, które wsparte naturalnymi składnikami mają za zadanie wyciszyć zwierzę i załagodzić uciążliwe problemy behawioralne. Beaphar Calming Collar to obroża dla psa, w której skład wchodzą bezpieczne oraz naturalne substancje, uwalniające swoje działanie przez okres do 4 tygodni, zapewniając psu spokój i odprężenie, tym samym zmniejszając ryzyko wystąpienia niepożądanych przez właścicieli zachowań. Utrzymanie zwierząt w stanie odprężenia pomaga zapobiegać uciążliwemu szczekaniu, niszczeniu przedmiotów użytku domowego, czy nieuzasadnionej agresji. Produkt może być również skuteczny w przypadku psów z objawami lęku separacyjnego i tych, które w przeszłości doznały krzywdy ze strony człowieka, pozwalając im się wyciszyć w towarzystwie opiekuna.

Beaphar Calming Collar Obroża Relaksacyjna dla Psa do 4 tygodni wyciszającego działania

Obecne w obroży wyciągi z lawendy i waleriany wpłynął na psa nie tylko wyciszająco, ale również pozwolą mu się odprężyć. Beaphar Calming Collar to produkt działający do 4 tygodni, którego wpływ na psa można zaobserwować już godzinę po zastosowaniu. Sprawdzi się doskonale podczas częstych podróży oraz w sezonie karnawałowym obfitym w wystrzały, czy w momencie pojawienia się nowego domownika. Obroży nie należy stosować u suk ciężarnych lub karmiących, u szczeniąt poniżej 12 tygodnia życia i w przypadku pojawienia się na ran i zmian skórnych. W przypadku zamoczenia obroży, jej działanie wciąż jest skuteczne po wyschnięciu, jednak w przypadku kąpania psa z użyciem szamponu należy zdjąć ją i założyć ponownie po wyschnięciu psa.

Skład: 2-ETHYLHEXYL DIPHENYL PHOSPHITE, LINALOOL, LAVANDIN OIL

Więcej informacji

Producent:Beaphar
Rodzaj:Obroża
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta powyżej 12 tygodnia
WłaściwościUspokajające
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Długość:65 cm
Przeznaczenie:Dla psów, antystresowe, uspokajające
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Beaphar Calming Collar Obroża Relaksacyjna dla Psa

Beaphar Calming Collar Obroża Relaksacyjna dla Psa

Beaphar Calming Collar Obroża Relaksacyjna dla Psa, by wyciszyć i zrelaksować, a także zapobiegać niepożądanym zachowaniom.

Produkty powiązane