Nowy Let’s Bite Meat Snack Puppy Lamb Stripes 80g

Brit Let’s Bite Meat Snack Puppy Lamb Stripes 80g

Nowy produkt

Let’s Bite Meat Snack Puppy Lamb Stripes miękkie przysmaki dla szczeniąt i psów małych ras, z jagnięciną. Bez dodatku zbóż, cukru, GMO i glutenu. 

Więcej szczegółów

9,20 zł brutto

Opis produktu

Let’s Bite Meat Snack Puppy Lamb Stripes przysmak dla szczeniąt

Wprowadzenie zdrowej, zbilansowanej diety w życie psa jest niezwykle ważne już we wczesnych etapach jego rozwoju. Każdy młody organizm potrzebuje wsparcia w intensywnym etapie wzrostu, a najłatwiejszą drogą aby dostarczyć mu niezbędnych do jego pracy składników jest pożywienie. Dlatego ważne jest aby pokarmy, które podawane są psu były odpowiednio zbilansowane w składniki odżywcze, takie jak białko, minerały i witaminy. Dotyczy to nie tylko karmy suchej, czy mokrej, ale także przysmaków. Wykorzystywane podczas nauki posłuszeństwa, jak również będące narzędziem, którego celem jest pogłębienie więzi między czworonogiem i jego właścicielem, również powinny być odpowiednio dostosowane do potrzeb młodego psa. W tym celu najlepiej jest sięgać po produkty, które zostały poddane obróbkom zachowującym ich właściwości, a także te pochodzenia naturalnego. Let’s Bite Meat Snack Lamb Stripes to propozycja przysmaków opracowanych z myślą o najmłodszych psach.

Let’s Bite Meat Snack Puppy Lamb Stripes miękkie paski z mięsa jagnięcego

Bogate w lekkostrawne mięso jagnięce miękkie paski to doskonały przysmak, który można podać swojemu pupilowi między posiłkami lub w ramach nagrody podczas szkolenia za poprawnie wykonane polecenie. Produkty oparte na bazie z mięsa jagnięcego nadają się również dla psów, które przejawiają skłonności do alergii na tle pokarmowym i skórnym. Opracowane z myślą o potrzebach żywieniowych szczeniąt, pozbawione zbóż, glutenu, GMO i cukru. Przysmak należy podawać w ciągu dnia, a jego ilość dostosować do potrzeb i kondycji psa, tak aby go nie przekarmić. Po otwarciu opakowanie należy zamknąć i przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Skład: mięso jagnięce 88,8%, skrobia 3%, białko grochu 3%, gliceryna 3%, sorbitol 2%,sól 0,2%.

Składniki analityczne: białko surowe 28,0%, zawartość tłuszczu 4,0%, popiół surowy 4,0%, włókno surowe 0,2%, wilgotność 23,0%

Energia metaboliczna: 2960 kcal/kg

Więcej informacji

Producent:Brit
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Junior (3-12 miesięcy)
Smak:Jagnięcina
WłaściwościMiękki
Przeznaczenie:Smakołyk, trening
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Brit Let’s Bite Meat Snack Puppy Lamb Stripes 80g

Brit Let’s Bite Meat Snack Puppy Lamb Stripes 80g

Let’s Bite Meat Snack Puppy Lamb Stripes miękkie przysmaki dla szczeniąt i psów małych ras, z jagnięciną. Bez dodatku zbóż, cukru, GMO i glutenu. 

Produkty powiązane