Amiplay Szelki Regulowane Joy

Nowy produkt

Szelki z taśmy polipropylenowej o dużej wytrzymałości i elastyczności. Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i wzorach obrazkowych. 

Więcej szczegółów

39,90 zł brutto

Opis produktu

Wygodne i szybkie w zakładaniu Szelki Joy

Szelki Joy od Amiplay zostały w pełni wyprodukowane w Polsce, a do ich uszycia użyto taśmy polipropylenowej. Taśma ta charakteryzuje się dużą wytrzymałością, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Dla bezpieczeństwa została przetestowana pod kątem powodowania odparzeń na skutek długiego kontaktu ze skórą zarówno psa, jak i ludzi. Wśród testerów firmy Amiplay znaleźli się zarówno doświadczeni właściciele jak również hodowcy i lekarze weterynarii, dzięki czemu produkty zyskują całkowitą pewność, że ich użycie jest w pełni bezpieczne i komfortowe. Szelki Joy dzięki konstrukcji typu „step in” są niezwykle wygodne i szybkie w zakładaniu. Są również lekkie i w żaden sposób nie ograniczają psu ruchów, a dzięki dwustronnej regulacji można je bez problemu dopasować do ciała psa. Dzięki dwóm mocnym półkulom do zapięcia smyczy zapewniają wygodne prowadzenie pupila podczas spacerów. Firmę Amiplay wyróżnia przede wszystkim to, że ich produkty objęte zostały trzyletnim okresem gwarancji na elementy produkcyjne takie metalowe okucia, plastikowe zatrzaski i szwy taśm. Okucia zostały wykonane z elementów zgrzewnych dzięki czemu cieszą się wysoką wytrzymałością, jak również pokryto je powłoką antykorozyjną. W produkcji plastikowych zatrzasków wykorzystany został materiał mrozoodporny. Szelki zostały skonstruowane tak aby uniemożliwić psu oswobodzenie się. Dostępne w trzech rozmiarach dzięki czemu sprawdzą się zarówno w przypadków małych jak i dużych ras. Szelki z całą pewnością wyróżniają żywe kolory oraz użycie wzorów obrazkowych.

Wymiary:

S 20 – 35 [c,d] x 1cm
M 30 – 55 [c,d] x 1,5cm
L 40 – 75 [c,d] x 2cm

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku pogryzienia materiału przez psa. W celu zareklamowania towaru należy przesłać zdjęcie uszkodzeń wraz z dokumentem potwierdzającym zakup towaru w naszym sklepie. Decyzja o możliwej reklamacji powinna nastąpić w przeciągu tygodnia.

Więcej informacji

Producent:Amiplay
Rodzaj:Szelki
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Amiplay Szelki Regulowane Joy

Amiplay Szelki Regulowane Joy

Szelki z taśmy polipropylenowej o dużej wytrzymałości i elastyczności. Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i wzorach obrazkowych. 

Produkty powiązane