Chewies Paski Mięsne 100% Kangur Przysmak dla Psa

Nowy produkt

Chewies Mięsne Paski z Kangura to w pełni naturalne smaczki dla psów zawierające aż 100% mięsa. Odpowiednie dla psów wszystkich ras i ze skłonnościami do alergii pokarmowych. 

Więcej szczegółów

35,90 zł brutto

Opis produktu

Naturalny przysmak dla psa zawierający aż 100% mięsa z kangura

Niezwykle szeroki wybór przysmaków dla psów może niekiedy przytłoczyć, szczególnie jeśli zmierzyć się z nim musi początkujący opiekun czworonoga. Staje on przed niełatwym wyborem odpowiedniego smaczka dla swojego pupila, często nie wiedząc na co należy zwrócić szczególną uwagę. Podczas wyboru przysmaków jedną z podstawowych kwestii, o której należy pamiętać jest przede wszystkim skład. Pragniemy dla naszych psów wszystkiego co najlepsze, a co za tym idzie zwracamy szczególną uwagę na to co jedzą. Jeśli karma, którą dostaje jest pełnowartościowym i bogatym w składniki odżywcze produktem, podawane między posiłkami lub w ramach nagrody przysmaki nie powinny być od niej gorsze jakościowo. Nie damy psu smaczków, w których skład wchodzi zboże jeśli na co dzień spożywa on pokarmy, które nie posiadają żadnych tego typu wypełniaczy. Im bardziej naturalny przysmak tym lepiej – wszelkiego rodzaju przetworzone produkty nie są czymś co nasz pies byłby w stanie znaleźć samodzielnie w naturalnym środowisku. Jest to ważne ponieważ przysmaki są czymś co włączone zostało na stałe do diety naszych pupili i stanowią jej uzupełnienie, wpływając na pracę jego organizmu. Za jakością przysmaku przemawiać będzie przede wszystkim zawartość mięsa, dlatego paski mięsne Chewies to idealny smakołyk dla każdego psa, ponieważ zawiera aż 100% mięsa.

Mięsne paski z kangura dla szczeniąt i psów dorosłych

Chewies paski mięsne wyróżniają się wśród wielu dostępnych na rynku smakołyków 100% zawartością mięsa, jednocześnie sięgając po nietypowe smaki. Użyte w tym przypadku mięso z kangura choć nietypowe, jest niezwykle wartościowe. Zawiera dużą ilość białka oraz niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Podawanie tego rodzaju mięsa pozwala również na normalizacje stężenia cholesterolu we krwi, a ponadto jest odpowiednie dla psów ze skłonnościami do alergii, ponieważ nie zawiera antybiotyków, hormonów wzrostu i innych substancji, które często dodawane są do paszy zwierząt hodowlanych. Paski mięsne Chewies to przysmak całkowicie bezzbożowy oraz pozbawiony cukru. Z uwagi na swój naturalny skład może być również w niewielkich ilościach podawany szczeniętom. Paski te są dość miękkie i łatwo można je podzielić. Przysmaki te zostały wyprodukowane w Niemczech.

Skład: Mięso z kangura 100%

Dodatki dietetyczne na kg: Witamina C 10g

Skład analityczny: Białko 66%, Zawartość tłuszczu 15%, Popiół surowy 3%, Włókno surowe 2%

Więcej informacji

Producent:Recovet
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Smak:Kangur
WłaściwościBezzbożowa
Opakowanie:150 g
Przeznaczenie:Smakołyk
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Chewies Paski Mięsne 100% Kangur Przysmak dla Psa

Chewies Paski Mięsne 100% Kangur Przysmak dla Psa

Chewies Mięsne Paski z Kangura to w pełni naturalne smaczki dla psów zawierające aż 100% mięsa. Odpowiednie dla psów wszystkich ras i ze skłonnościami do alergii pokarmowych. 

Produkty powiązane