Zolux Etui na Woreczki

474443

Nowy produkt

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa kolorowe i funkcjonalne etui na woreczki na psie odchody, łatwe do zawieszenia dzięki rozpinanemu zatrzaskowi. 

Więcej szczegółów

16,90 zł brutto

Opis produktu

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa funkcjonalne etui na woreczki 

Sprzątanie nieczystości po psie to obowiązek każdego właściciela. Ogólnodostępne trawniki, na których załatwiają potrzeby nasi pupile, to miejsce, w którym przebywają ludzie, w tym małe dzieci. Kontakt z nieczystościami, które są istną wylęgarnią bakterii, może doprowadzić do rozwoju infekcji nie tylko u ludzi, ale także u innych zwierząt, które nierzadko takie odchody zjadają. Dotyczy to szczególnie szczeniąt, u których zjedzenie nieczystości może wywołać między innymi biegunkę i wymioty. Ponadto kwaśny odczyn psich odchodów jest szkodliwy dla roślin i trawników. Wychodząc naprzeciw prośbom właścicieli, miasta coraz częściej wyposażają osiedla w specjalne śmietniki przeznaczone wyłącznie na psie odchody, dzięki czemu psi opiekunowie nie są już zmuszeni do noszenia wstydliwej zawartości woreczka ze sobą podczas spacerów. Tym samym stosowana często wymówka aby nie sprzątać nieczystości przestaje mieć już jakiekolwiek uzasadnienie. Niesprzątnięcie psich odchodów może wiązać się również z mandatem, który właściciel będzie musiał zapłacić więc aby uniknąć tych nieprzyjemnych konsekwencji warto jest nosić przy sobie woreczki, które dostaniemy w każdym sklepie zoologicznym. Aby ułatwić sobie to zadanie warto wyposażyć się w etui, dzięki któremu już zawsze będziemy mieć woreczki przy sobie podczas spacerów.

Zolux praktyczne etui na woreczki

Etui od firmy Zolux charakteryzuje oryginalny desing, dzięki czemu nawet przedmiot taki jak pojemnik na woreczki może wyglądać elegancko. Wykonany został z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa i dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych; niebieskim, zielonym i pomarańczowym. Dzięki zatrzaskowi etui można z łatwością przypiąć do smyczy, torebki lub plecaka, dzięki czemu będzie nam towarzyszyć podczas każdego spaceru. Samo etui jest łatwe w użyciu, dzięki otworowi znajdującemu się z boku w można bez żadnych trudności wyjąć pojedynczy woreczek. W pojemniku znalazła się rolka zawierająca 20 woreczków.

Kolor wysyłamy losowo!

Więcej informacji

Producent:Zolux
Rodzaj:Plastikowy
Kolor:Losowy
Przeznaczenie:Etui na woreczki
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Zolux Etui na Woreczki

Zolux Etui na Woreczki

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa kolorowe i funkcjonalne etui na woreczki na psie odchody, łatwe do zawieszenia dzięki rozpinanemu zatrzaskowi. 

Produkty powiązane