Trixie Kantarek Kaganiec Dla Psa

Nowy produkt

Trixie Kantarek Kaganiec Dla Psa dostępny w trzech rozmiarach.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,44 zł.


18,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Kantarek to urządzenie służące do korygowania złych zachowań psa na spacerze

Jeżeli nasz pies źle się zachowuje podczas spacerów, ciągnie, szarpie, wyrywa się na spotkanie z innymi psami albo naskakuje na ludzi – może wówczas nie jest jeszcze zbyt późno by oduczyć go takich zachowań. Samo ciągnięcie psa w przeciwną stronę nie tylko może nie przynieść skutku, ale przede wszystkim sprawić, że spacer okaże się horrorem. Aby tego uniknąć marka Trixie stworzyła kantarek, który jest sposobem na właściwe ułożenie zachowań psa. Z pozoru wygląda on jak kaganiec, jednak zdecydowanie nie powinien spełniać takiej funkcji. Odpowiednio założony Kantarek Trixie pozwoli psu na swobodne chłodzenie się, wystawianie języka, picie wody czy jedzenie smakołyków otrzymanych w ramach nagrody. Pies w prawidłowo założonym kantarku będzie mógł również aportować. Wszystkie te cechy dobrze założonego Kantarka Trixie świadczą o tym, że skoro pies może wykonać w nim aż tyle czynności – może również ugryźć. Tak więc nie powinno się traktować kantarków jako kagańcow, mają one służyć wyłącznie tresurze.

Trixie Kantarek to możliwość panowania nad zachowaniami psa bez brutalności

Kantar nie powinien zaciskać psyka psa, jedynie wykręcać go na bok. Ten ruch w połączeniu z odpowiednio wyrażoną komendą powinien być sygnałem dla psa, że jego zachowanie nie jest odpowiednie. Razem z kantarkiem można używać klikera, który dźwiękowo wskaże psu dobrze wykonane polecenie, za które może on być nagrodzony. Kantarek Trixie przyda się bez wątpienia zwierzętom wykazującym na spacerze dużo energii, ciekawskim i nie potrafiącym chodzić przy nodze. Pozwala nauczyć pupila posłuszeństwa. Nie powinien być on zakładany zamiast kagańca. Na dobrze dopasowany Kantarek Trixie można będzie założyć odpowiednio dopasowany kaganiec, który dopiero stanowi ochronę, jeżeli pies wykazuje skłonności do agresji. Wykonany jest z wytrzymałego materiału o wysokiej jakości, który nie podrażnia skóry czworonoga. Istnieje możliwość regulacji. Kaganiec rozmiaru L pasuje dla psów typu Doberman oraz Collie, XL dla psów typu Rottweiler i Owczarek Niemiecki zaś XXL dla Dogów oraz Leonbergerów. Kantarek dostępny jest w kolorze czarnym.

Wymiary:

Rozmiar L: Szyja: 16-28 cm  Pysk: 18-30 cm TX-19281

Rozmiar XL:  Szyja: 20-30 cm Pysk: 23-34 cm TX-19282

Rozmiar XXL:  Szyja: 22-35 cm Pysk: 28-38 cm TX-19283

Więcej informacji

Producent: Trixie
Rodzaj: Kantarek
Wiek psa: Młode psy
Przeznaczenie: Korygowanie złych zachowań na spacerze
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Kantarek Kaganiec Dla Psa

Trixie Kantarek Kaganiec Dla Psa

Trixie Kantarek Kaganiec Dla Psa dostępny w trzech rozmiarach.

Produkty powiązane