Pet Nova Dog Life Style Smycz BUNGEE dla Psa

Nowy produkt

Pet Nova Dog Life Style Smycz BUNGEE dla psa, wykonana z wytrzymałego materiału, w czterech wariantach kolorystycznych. Idealna na długie i aktywne spacery. 

Więcej szczegółów

19,99 zł brutto

Opis produktu

Pet Nova Dog Life Style Smycz BUNGEE wygodna i wytrzymała w czterech wariantach kolorystycznych

Zabezpieczenie psa podczas spacerów, szczególnie w mieście, jest niezwykle istotne, dlatego każdy właściciel powinien wyposażyć się w wytrzymałą smycz. Bez niej kontrola nad psem, szczególnie w miejscu pełnym nowych dla niego zapachów, nie zawsze jest możliwa. Nawet dobrze wytresowane psy, w efekcie emocji wywołanych przez stresogenną sytuację, nie zawsze będą posłuszne właścicielowi, co może skutkować ich ucieczką. Warto więc już na początku wyposażyć się w smycz, która będzie odpowiadała potrzebom zarówno właściciela, jak i psa. Przy jej wyborze należy przede wszystkim uwzględnić wagę pupila, a także jego styl życia. Na rynku dostępnych jest wiele rodzai smyczy, zarówno automatycznych, jak również tradycyjnych linek. Smycz Pet Nova Dog Life Style BUNGEE dzięki zastosowaniu trwałych materiałów sprawdzi się zarówno w przypadku małych, jak i dużych psów. Dzięki temu, że smycz się rozciąga, nada się zarówno na długie, jak i krótkie spacery.

Pet Nova Dog Life Style Smycz BUNGEE  doskonała na długie i aktywne spacery

Smycz Pet Nova Dog Life Style BUNGEE wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Jest szczególnie polecana dla osób, które w sposób aktywny spędzają czas ze swoim psem. Smycz rozciąga się jak lina bungee od 120 do 180 centymetrów. Materiał, z którego została wykonana jest gruby i mocny, dzięki czemu jest bardziej odporna na zniszczenia, a czas jej użytkowania jest dłuższy. Smycz została wyposażona w mocne, metalowe zapięcie, tym samym zmniejszając ryzyko, że pies będzie w stanie się wyrwać. Komfortowa rączka została wykończona miękkim podszyciem. Dzięki użytym mocnym materiałom sprawdzi się zarówno w przypadku małych, jak i dużych psów, podczas krótkich i długich spacerów. Smycz ma szerokość 2,5 centymetra i cztery wyraziste warianty kolorystyczne: niebieski, żółty, czerwony i czarny.

Więcej informacji

Producent:Pet Nova
Rodzaj:Smycz
Wiek psa:Dorosły i Senior
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Długość:120 - 180cm
Kolor:Żółty, Niebieski, Czerwony, Czarny
Przeznaczenie:Psy aktywne
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Pet Nova Dog Life Style Smycz BUNGEE dla Psa

Pet Nova Dog Life Style Smycz BUNGEE dla Psa

Pet Nova Dog Life Style Smycz BUNGEE dla psa, wykonana z wytrzymałego materiału, w czterech wariantach kolorystycznych. Idealna na długie i aktywne spacery. 

Produkty powiązane