Flexi Flamingo Smycz Automatyczna Linka 5m dla Psa

Nowy produkt

Flexi Flamingo Smycz Automatyczna Linka dla Psa ze wzorem we flamingi, w dwóch wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Smycz odpowiednai dla psów małych i średnich.

Więcej szczegółów

37,88 zł brutto

Opis produktu

Flexi Flamingo Smycz Automatyczna Linka w dwóch wariantach kolorystycznych

Podczas spacerów ważne jest, by mieć nad psem całkowitą kontrolę. Nawet wytresowane, wyuczone posłuszeństwa psy mogą pod wpływem losowej sytuacji, takiej jak na przykład głośny dźwięk, do którego nie są przyzwyczajone, spanikować i uciec. Psy puszczone luzem mogą też często budzić obawy innych ludzi, nawet jeśli nie przejawiają zachowań agresywnych. Istotne też jest odpowiednie zabezpieczenie psów, których zmysł słuchu, czy wzroku został z jakiegoś powodu uszkodzony. Nawet jeśli mamy pewność, że nasz pies wykaże się posłuszeństwem niezależnie od sytuacji i nie oddali się na niepożądaną odległość, warto mieć przy sobie smycz, która zapewni dodatkową kontrolę nad czworonogiem. Na rynku dostępny jest szeroki wybór smyczy – linki, taśmy, w wielu opcjach kolorystycznych, wyszywane, bungee i automatyczne. Te ostatnie również można podzielić ze względu na rodzaj – linka lub taśma – wielkość zależna od wagi psa, kolor czy długość. Flexi to popularne smycze automatyczne, które zapewniają wygodę użytkowania, pełną kontrolę nad psem, a także nie ograniczają zwierzęciu swobody ruchu, który wciąż ma możliwość aby odejść na kilka metrów. Flexi Flamingo to automatyczna smycz z linką, dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych i dwóch wielkościach. Wśród innych przedstawicieli marki wyróżnia się wzorem flamingów.

Flexi Flamingo Smycz Automatyczna Linka dla psów małych i średnich

Flexi Flamingo Smycz Automatyczna Linka to solidnej jakości smycz wskazana dla psów małych i średnich ras, których waga nie przekracza dwudziestu kilogramów. Linka mierząca pięć metrów zapewnia psu swobodę ruchów, z jednoczesnym pełnieniem nad nim kontroli. Smycze Flexi charakteryzują się ergonomicznym uchwytem, który dobrze układa się w dłoni i niewielką wagą. Smycz została wyposażona w dwa rodzaje blokady – krótką i stałą. Krótka blokada to rozwiązanie, które można zastosować chcąc uniemożliwić psu chwilowe oddalenie się. Stała można włączyć choćby wtedy, gdy chcemy aby pies szedł wyłącznie przy nodze. Smycz została również wyposażona w mocny, chromowany karabińczyk. Smycz dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czerwony i czarny – oraz wielkościowych – rozmiar S do 12 kilo i rozmiar M do 20 kilo. Każda z nich rozwija się na długość pięciu metrów.

Więcej informacji

Producent:Flexi
Rodzaj:Automatyczna
Wielkość psa: S - do 12kg, M - do 20 kg
Długość:5m
Kolor:Czarny, Czerwony
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Flexi Flamingo Smycz Automatyczna Linka 5m dla Psa

Flexi Flamingo Smycz Automatyczna Linka 5m dla Psa

Flexi Flamingo Smycz Automatyczna Linka dla Psa ze wzorem we flamingi, w dwóch wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Smycz odpowiednai dla psów małych i średnich.

Produkty powiązane