Amiplay Cotton Smycz 6in1

Nowy produkt

Smycz 6in1 wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałej bawełny pozwala na kilka poziomów regulacji. Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. 

Więcej szczegółów

58,90 zł brutto

Opis produktu

Amiplay Smycz Cotton 6 in 1 z taśmy bawełnianej

Smycz Cotton 6 in 1 wykonana została z niezwykle mocnej, a przy tym ekologicznej taśmy bawełnianej, która została specjalnie wyprodukowana dla firmy amiplay. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, jednocześnie zachowując elastyczność.. Została ona przetestowana zarówno przez właścicieli, hodowców i lekarzy weterynarii pod kątem możliwości powodowania odparzeń, zarówno u psów jak ich opiekunów. Dzięki systemowi 6 in 1 zyskujemy możliwość szybkiego i łatwego dostosowania długości smyczy do indywidualnych potrzeb. Umożliwia on użycie smyczy aż na 6 różnych sposobów. Dzięki regulacji możemy skracać smycz od 200 centymetrów do 140 centymetrów i 115 centymetrów. Istnieje również możliwość przepięcia jej przez ramię aby zapewnić sobie całkowitą swobodę, a dzięki zastosowaniu dwóch jednakowych karabińczyków można wyprowadzać za jej pomocą dwa psy. Smycz została wyposażona w mocne karabińczyki, które zostały wykonane ze zgrzewnych elementów cechujących się podwyższoną wytrzymałością, które zostały dodatkowo pokryte powłoką antykorozyjną. Zaletą produktów firmy Amiplay jest z całą pewnością to, że są one produkowane w Polsce i zostały objęte 3 letnim okresem gwarancji na elementy produkcyjne – szwy taśm, metalowe okucia, plastikowe elementy. Smycz dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, a także kilku grubościach taśmy, tak aby możliwie jak najlepiej dostosować ją do swojego psa – jego wagi i siły.

Wymiary:
S  - 100-200 x 1,5 cm
M - 100-200 x 2 cm
L - 100-200 x 2,5 cm
XL - 100-200 x 3 cm     

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku pogryzienia materiału przez psa. W celu zareklamowania towaru należy przesłać zdjęcie uszkodzeń wraz z dokumentem potwierdzającym zakup towaru w naszym sklepie. Decyzja o możliwej reklamacji powinna nastąpić w przeciągu tygodnia.

Więcej informacji

Producent:Amiplay
Rodzaj:Smycz
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Właściwości6in1
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Amiplay Cotton Smycz 6in1

Amiplay Cotton Smycz 6in1

Smycz 6in1 wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałej bawełny pozwala na kilka poziomów regulacji. Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. 

Produkty powiązane