Amiplay London Smycz 6in1

Nowy produkt

Regulowana smycz w systemie 6in1 od firmy Amiplay w dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych klasycznej kratki; szarym i brązowym. 

Więcej szczegółów

58,90 zł brutto

Opis produktu

Amiplay London Smycz ze wzorem klasycznej kratki

Produkty firmy Amiplay tworzone w Polsce są poddawane szczegółowym testom przez właścicieli, hodowców oraz wykwalifikowanych lekarzy weterynarii. Badane pod kątem bezpieczeństwa użytkowania a także komfortu zarówno psów jak i ludzi. Smycz London wykonana została z tkaniny o splocie płóciennym i dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych klasycznej kratki; szarym i brązowym. Wysokiej jakości materiał odporny jest na warunki atmosferyczne oraz ścieranie. Klasyczna kratka nada pupilowi elegancji doskonale dopasowując się do każdego rodzaju sierści. Mierząca 200 centymetrów smycz dzięki zastosowaniu systemu 6in1 pozwala na jej modyfikację na 6 sposobów. Można ją wyregulować skracając długość do 140 i 115 centymetrów, a dzięki użyciu karabińczyków istnieje możliwość wyprowadzania jednocześnie dwóch psów. Smycz została objęta 3 letnią gwarancją na elementy produkcyjne. Okucia metalowe zostały wykonane z wytrzymałych elementów zgrzewnych, które pokryto również powłoką antykorozyjną. Gwarancja obejmuje również szwy taśm. Smycz dostępna jest w 4 rozmiarach, tak aby jak najlepiej dopasować ją do swojego psa i jego siły.

Wymiary:

S 100 – 200 x 1 cm
M 100 – 200 x 1,5 cm
L 100 – 200 x 2 cm
XL 100 – 200 x 2,5 cm

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku pogryzienia materiału przez psa. W celu zareklamowania towaru należy przesłać zdjęcie uszkodzeń wraz z dokumentem potwierdzającym zakup towaru w naszym sklepie. Decyzja o możliwej reklamacji powinna nastąpić w przeciągu tygodnia.

Więcej informacji

Producent:Amiplay
Rodzaj:Smycz
WłaściwościRegulowana
Długość:100-200 cm
Przeznaczenie:Spacer
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Amiplay London Smycz 6in1

Amiplay London Smycz 6in1

Regulowana smycz w systemie 6in1 od firmy Amiplay w dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych klasycznej kratki; szarym i brązowym. 

Produkty powiązane