Amiplay Smycz Regulowana Easy Fix Basic

Nowy produkt

Amiplay Smycz regulowana Easy Fix Basic dla psów wszystkich ras, wykonana z wytrzymałej taśmy polipropylenowej. Duży zakres regulacji. 

Więcej szczegółów

17,90 zł brutto

Opis produktu

Amiplay regulowana smycz dla psa Easy Fix Basic

Firma Amiplay to przedsiębiorstwo mieszczące się w Częstochowie, które oferuje wysokiej jakości produkty produkowane w Polsce. W swojej bogatej ofercie posiadają przede wszystkim szelki, obroże oraz smycze dla psów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie produkty z serii Basic. Jednym z elementów tej serii jest regulowana smycz Easy Fix, wykonana z taśmy polipropylenowej, która została przebadana pod kątem powstawania odparzeń w wyniku długotrwałego kontaktu ze skórą zwierząt i ludzi. Podobnie jak pozostałe produkty firmy Amiplay smycz została przetestowana zarówno przez doświadczonych właścicieli jak i hodowców oraz wykwalifikowanych lekarzy weterynarii. Taśma polipropylenowa, z której została wykonana smycz charakteryzuje się wytrzymałością mechaniczną, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności, która jest niezbędna w kontakcie z ciałem psa. Regulowana smycz Easy Fix nada się dla psów wszystkich ras na każdym etapie życia.

Smycz z taśmy polipropylenowej Easy Fix Basic

Smycz Amiplay Easy Fix charakteryzuje duży zakres regulacji. Najkrótsza jej długość osiąga 160 centymetrów, podczas gdy najdłuższa sięga aż 300 centymetrów. Dzięki takiemu zakresowi regulacji smycz doskonale nadaje się do nauki chodzenia na smyczy, podczas której stopniowo zwiększany będzie jej zakres, jak również podczas spacerów za miastem, oferując psu znacznie większy zakres ruchu. Zastosowane w smyczy metalowe karabińczyki wykonane zostały z elementów zgrzewanych, które chrakteryzują się podwyższoną wytrzymałością, a dodatkowo zostały pokryte powłoką antykorozyjną. Wszelkie okucia wykonywane są ponadto na indywidualne zamówienie producenta. Ogromną zaletą produktów Amiplay, w tym również smyczy Easy Fix z serii Basic jest to, że zostały one objęte 3 letnią gwarancją na wszelkie elementy metalowe, wykonane z tworzywa sztucznego oraz szwy. Smycz Easy Fix z serii Basic występuje w sześciu kolorach oraz czterech grubościach.

Wymiary:
- S 160-300 x 1,0 cm

- M 160-300 x 1,5 cm

- L 160-300 x 2,0 cm

- XL 160-300 x 2,5 cm

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku pogryzienia materiału przez psa. W celu zareklamowania towaru należy przesłać zdjęcie uszkodzeń wraz z dokumentem potwierdzającym zakup towaru w naszym sklepie. Decyzja o możliwej reklamacji powinna nastąpić w przeciągu tygodnia.

Więcej informacji

Producent:Amiplay
Rodzaj:Smycz
Długość:160-300cm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Amiplay Smycz Regulowana Easy Fix Basic

Amiplay Smycz Regulowana Easy Fix Basic

Amiplay Smycz regulowana Easy Fix Basic dla psów wszystkich ras, wykonana z wytrzymałej taśmy polipropylenowej. Duży zakres regulacji. 

Produkty powiązane