Kerbl Smycz Treningowa Antislip dla Psa

Nowy produkt

Kerbl Smycz Treningowa Antislip dostępna jest w dwóch długościach. Została wyposażona w chromowane sprzączki, oraz gumową rączkę, która zapewnia mocny i pewny chwyt podczas spacerów.

Więcej szczegółów

51,90 zł brutto

Opis produktu

Kerbl Smycz Antypoślizgowa, Treningowa dla Psa

Ruch i aktywność fizyczna to jedna z podstawowych potrzeb każdego psa, podczas których pupil nie tylko załatwia swoje potrzeby fizjologiczne ale również zaspokaja swoją potrzebę zabawy, węchu oraz pokonania dłuższego dystansu. Zaleca się trzy spacery dziennie – dwa z nich są krótsze (do 20 minut) a jeden dłuższy, który zadba o jego kondycję i umysł. Oczywiście długość każdego wyjścia z psem jest uwarunkowana również jego stanem zdrowia, wiekiem czy panującymi warunkami na zewnątrz. Jednak jedno jest pewne – na każdy spacer zabieramy ze sobą smycz, która zapewnia bezpieczeństwo nie tylko pupilom ale również innym spacerowiczom, których mijamy podczas spacerów. Chodzenie na smyczy na pozór wydaje się dosyć prostym zadaniem, niestety w rzeczywistości okazuje się, że sprawia nam wiele trudności (szczególnie podczas wyjść z młodym psem). Inni ludzie dookoła, psy, mnóstwo nowych zapachów czy poczucie przestrzeni może sprawić, że nasz pupil będzie inaczej się zachowywać. Skutkować to może brakiem posłuszeństwa oraz ignorowanie naszych komend. Dlatego też nauka chodzenia na smyczy i komend to długotrwały proces i wymaga odpowiednich akcesoriów, takich jak smycz treningowa. Jest ona zdecydowanie dłuższa niż tradycyjne, co pozwala nam – właścicielom dać swobodę przestrzeni podczas spaceru jednocześnie mając kontrolę nad odległością psa.

Gumowana Smycz Ułatwiająca Pewny i Lepszy Chwyt

Smycz marki Kerbl to gumowa smycz treningowa, która pomaga w nauce chodzenia podczas spacerów. Dzięki swojej długości daje swobodę przestrzeni i możliwość wybiegania się psa jednocześnie pozwalając nam na jego pełną kontrolę. To doskonałe rozwiązanie dla tych pupili, które nie opanowały jeszcze komendy powrotu do właściciela. Długa smycz umożliwia oddalenie się pupila, podczas gdy my możemy swobodnie uczyć go komend bez obaw na bezpieczeństwo zarówno jego jak i pozostałych dookoła. Smycz Kerbl została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który jest niezwykle wytrzymały, odporny na zniszczenia oraz warunki atmosferyczne. Posiada chromowany karabińczyk, a całość smyczy jest gumowana dla lepszego i pewniejszego chwytu w razie szarpnięcia psa. Smycz marki Kerbl dostępna jest w dwóch wariantach: o długości pięciu oraz dziesięciu metrów.

Więcej informacji

Producent:Kerbl
Rodzaj:Smycz
Szerokość:20mm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Kerbl Smycz Treningowa Antislip dla Psa

Kerbl Smycz Treningowa Antislip dla Psa

Kerbl Smycz Treningowa Antislip dostępna jest w dwóch długościach. Została wyposażona w chromowane sprzączki, oraz gumową rączkę, która zapewnia mocny i pewny chwyt podczas spacerów.