Obroża Patento Pet Basic

Nowy produkt

Obroża Patento Pet Basic ze zintegrowaną smyczą.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

31,89 zł brutto

Opis produktu

Obroża Patento Pet Basic bezpieczeństwo na każdym spacerze

Najważniejszą zaletą obroży jest niewątpliwie całkowita kontrola nad psem. Dla młodych psów oraz szczeniąt uczących się chodzenia na smyczy jest to najlepszy sposób aby nauczyć się posłuszeństwa. Należy jednak odpowiednio dobrać obroże aby nie powodowała ona dyskomfortu dla czworonoga. Dlatego przy wyborze należy zwrócić uwagę na rozmiar a przede wszystkim na rodzaj materiału. Świetnym rozwiązaniem na wygodę podczas spaceru a także kontrolą nad psem będzie obroża Patento Pet Basic. Wykonana ona została z grubej i nylonowej warstwy, dzięki temu zapewnia ona ogromną wytrzymałość i niezwykłą odporność na różne uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na solidność wykonania polecana jest nawet dla psów dużych i olbrzymich, silnych i trudnych do opanowania. Dzięki użyciu grubego nylonu obroża jest całkowicie wodoodporna, dlatego spacer podczas deszczu a nawet zabawy w wodzie nie będą problemem. Odpowiedni materiał sprawia, iż obroża bardzo szybko wysycha dzięki czemu jest bezpieczna przed bakteriami i grzybami. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie uchwytu w obroży, dzięki czemu możemy mieć psa w każdej chwili pod kontrolą. Obroża z taką funkcją sprawdzi się doskonale podczas szkolenia z młodymi psami.

Obroża Patento Pet Basic komfort i wygoda w jednym 

Materiał wykonania jest całkowicie elastyczny, PatentoFlex świetnie amortyzuje, cechą charakterystyczną jest ogromna wytrzymałość, która utrzyma do 250 kg uciągu. Doskonałe rozwiązanie szczególnie dla psów dużych i silnych nad którymi mieć trzeba stałą kontrolę, dzięki tej opcji możemy natychmiastowo skorygować złe zachowanie psa. Znakomicie sprawdzi się podczas wizyt u weterynarza czy w trakcie podroży. Sprężysty materiał zawsze wraca do swojej pierwotnej formy, zawsze dopasuje się do obroży a przy tym pozostaje niewidoczny. Oprócz tego mamy gwarancję, że nie będzie się wyciągał ani marszczył. Delikatny i przyjemny materiał dopasuje się do naszej dłoni nie powodując przy tym żadnych otarć ani uszkodzeń naszej skóry, nawet wtedy gdy pies gwałtownie szarpnie. Należy zaznaczyć, iż obroża nie posiada żadnych sztucznych barwników, całkowicie bezpieczna dla psiego organizmu. Do obroży dodatkowo dołączono metalowe kółko do zaczepienia karabińczyka. Wysoka jakość metalowej klamry oraz kółka została pokryta warstwą chromu, która ma za zadanie zabezpieczać przed pojawieniem się rdzy. Klamra została tak skonstruowana aby dać nam pewność, że sama się nie rozepnie, co zapewni nas o bezpieczeństwie psa.

Obroże Patento Pet Basic dostępne są w trzech kolorach. Barwniki, których użyto do obroży nie tracą swojej świeżości w wyniku działania promieni słonecznych czy innych warunków atmosferycznych.
Dostępne kolory:
1. Czerwony
2. Czarny
3. Niebieski

Obwód karku (szyi)

Rozmiar M

Rozmiar L

Rozmiar XL

37 – 47 cm

48 – 60 cm

61 – 71 cm

Przykładowe rasy

Beagle, Mops, Jack Russell, Mini Schnauzer, Cocker Spaniel

Bulldog Amerykański, Chow Chow, Collie, Doberman, Labrador

Mastiff, Rottweiler, Bernardyn

Więcej informacji

Producent:Patento Pet
Wielkość psa:Średnie i duże rasy
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Obroża Patento Pet Basic

Obroża Patento Pet Basic

Obroża Patento Pet Basic ze zintegrowaną smyczą.

Produkty powiązane