Chaba Smycz Linka

Nowy produkt

Chaba Smycz Linka wykonana jest z bardzo wytrzymałej i estetycznie wyglądającej linki, posiada karabińczyk.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,48 zł.


12,90 zł brutto

Opis produktu

Chaba smycz linka to klasyczna propozycja spacerowa dla psa

Przy wyborze smyczy dużą rolę odgrywa rasa psa, jego wielkość, tryb życia i temperament, a także zachowanie na spacerze. Niektóre psy bywają na tyle spokojne, że właściciel często może decydować się na spuszczanie go ze smyczy – nawet w mieście. Inne zaś mogą wykazywać agresję, mogą być porywcze bądź po prostu ciekawskie. Do właściciela należy jednak obowiązek pilnowania pupila tak, by nie stała się krzywda ani jemu, ani nikomu w jego otoczeniu. Wybór smyczy jest więc zazwyczaj po prostu koniecznością i staje się ona częścią psiej wyprawki. Ważne, by była ona wykonana z mocnego materiału, by nie groziło jej ewentualne przerwanie czy przegryzienie. Taką propozycją jest smycz w formie linki stworzona przez firmę Chaba.

Chaba smycz linka to rozwiązanie stworzone z myślą o psach wszystkich ras

Smycze tej marki wyróżniają się wytrzymałością i dbałością o dobrą jakość wykonania. Prezentowany produkt jest bardzo mocny, linka jest odpowiedniej grubości i długości. Nada się zarówno do codziennego wyprowadzania pupila na spacer, jak i do nauki chodzenia przy nodze. Linka jest okrągła w przekroju, posiada pięć grubości, a długość każdego modelu to 120 cm. Stworzono ją w sześciu standardowych połączeniach kolorystycznych z przewagą czerni, wyjątkiem jest model jednolicie czerwony. Smycz posiada uchwyt do trzymania na spacerze, dzięki któremu nie wysunie się ona z dłoni właściciela psa. Ponadto posiada srebrny, porządnie wykonany karabińczyk w kolorze srebrnym, który jest chromowany, dzięki czemu nie będzie pokrywał się rdzą nawet podczas długotrwałych, niesprzyjających warunków atmosferycznych. Linka wykonana została z polipropylenu, co zapewnia jej wytrzymałość i gwarantuje łatwość czyszczenia. W procesie tworzenia jest ona zgrzewana na gorąco, a także wzmacniana metalowymi zaciskami. Łączenia osłania specjalna, termokurczliwa taśma. Chaba smycz Linka to doskonała propozycja zarówno dla dorosłych psów, jak i dla młodych piesków, które będą na spacerach uczone odpowiedniego zachowania i trzymania się jak najbliżej przy nodze swojego właściciela.

Dostępna jest w sześciu rozmiarach:

  • 0,6 cm x 120 cm
  • 0,8 cm x 120 cm
  • 1 cm x 120 cm
  • 1,2 cm x 120 cm
  • 1,4 cm x 120 cm

Więcej informacji

Producent:Chaba
Rodzaj:Smycz
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Chaba Smycz Linka

Chaba Smycz Linka

Chaba Smycz Linka wykonana jest z bardzo wytrzymałej i estetycznie wyglądającej linki, posiada karabińczyk.

Produkty powiązane