Woreczki na Psie Odchody Czarne 4 rolki x 20 szt.

Nowy produkt

Woreczki na Psie Odchody w kolorze czarnym to poręczne i wygodne w użyciu woreczki, które są niewielkie i mieszczą się w każdej kieszeni.  Zestaw zawiera 4 rolki po 20 sztuk woreczków. 

Więcej szczegółów

7,85 zł brutto

Opis produktu

Woreczki na Psie Odchody w Kolorze Czarnym

Codzienne spacery i zapewnienie aktywności zwierzaka to obowiązek każdego właściciela psa. Pozwala zaspokoić ich potrzebę ruchu i stymulacji, ale również jest formą spędzania wspólnego czasu, który zacieśnia więź pomiędzy czworonogiem a człowiekiem i pozwala budować między nimi przyjaźń oraz zaufanie. Jednak codzienne spacery to nie tylko przyjemność i zabawa, to również czas na załatwienie psich potrzeb fizjologicznych. Naszym obowiązkiem jest nie tylko zapewnić mu komfortowe i odpowiednie do tego miejsce ale również utrzymać po naszym czworonogu ład i porządek. Sami z doświadczenia wiemy, że widok psich odchodów na publicznych chodnikach jest po prostu okropny! Pamiętajmy, że porządek w parkach czy na miejskich terenach zależy od nas i to my odpowiadamy za nasz wspólny komfort i czystość. Sprzątanie po naszych czworonogach jak i samych nas naprawdę nie wymaga wiele wysiłku i pracy, a tak małe czynności znaczą wiele zarówno dla nas jak i innych. Unikanie sprzątania po sobie i po naszym psie nie tylko jest wyznacznikiem naszego braku kultury czy wychowania – może również wiązać się z otrzymaniem mandatu czy upomnienia wypisanego przez straż miejską. Łatwo jednak możemy temu zapobiec stosując się do podstawowych zasad kultury osobistej i dbając o wspólny porządek publiczny.

Niewielki Rozmiar Woreczków – Łatwy i Wygodny w Użyciu

Aby ułatwić utrzymanie czystości po naszych psiakach niezbędny jest zakup specjalnych woreczków, które ze względu na swoje niewielkie rozmiary doskonale sprawdzą się podczas codziennych spacerów. Woreczki na psie odchody w kolorze czarnym zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie przemaka i zapewnia wygodę podczas użytkowania. Niewielki rozmiar rolki pozwala na zabranie jej wszędzie, gdzie tylko chcemy (spokojnie zmieści się w kieszonce w bluzie czy w spodniach). Dodatkowo pasuje do większości etui, które przeznaczone są do przechowywania woreczków i ewentualnego przeczepienia go do rączki smyczy – bardzo polecamy to rozwiązanie, które pozwoli nam uniknąć roztargnienia i zapominalstwa :) Zalecamy jednak przed każdym wyjściem sprawdzić zawartość etui, abyśmy mieli pewność, że jesteśmy dobrze wyposażeni. Cały zestaw zawiera 4 rolki po 20 sztuk woreczków, które są niezwykle praktyczne i higieniczne podczas ich użytkowania.

wymiary woreczka: 30 cm x 27 cm

Więcej informacji

Rodzaj:Worki na odchody
WłaściwościCzystość
Opakowanie:4 rolki x 20 szt. woreczków
Przeznaczenie:Na psie odchody
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Woreczki na Psie Odchody Czarne 4 rolki x 20 szt.

Woreczki na Psie Odchody Czarne 4 rolki x 20 szt.

Woreczki na Psie Odchody w kolorze czarnym to poręczne i wygodne w użyciu woreczki, które są niewielkie i mieszczą się w każdej kieszeni.  Zestaw zawiera 4 rolki po 20 sztuk woreczków. 

Produkty powiązane