Trixie Woreczki na Psie Odchody Duże L

TX-22836

Nowy produkt

Trixie Woreczki na Psie Odchody Duże L to rozwiązanie dla właścicieli psów ras dużych i olbrzymich.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

11,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Woreczki na Psie Odchody Duże L to rozwiązanie doskonałe dla psów ras dużych i olbrzymich

W zależności od rasy psy zarówno jedzą więcej lub mniej jak też wydalają więcej lub mniej. Nie dla wszystkich ras czworonogów sprawdzą się standardowe woreczki na odchody w podstawowym rozmiarze. Marka Trixie wychodzi naprzeciw właścicielom dużych i bardzo dużych czworonogów proponując woreczki na odchody w większym rozmiarze large. Dzięki temu można sprzątać nieczystości bez ryzyka zabrudzenia się. Jest to także alternatywa biorąca pod uwagę dbanie o środowisko – zamiast zużywania dwóch woreczków podczas jednego sprzątania wystarczy używać jednego większego. Jest to doskonały sposób na dbanie o środowisko, w którym wszyscy żyjemy. Dzięki takim woreczkom można z powodzeniem sprzątać nieczystości po psie i pozostawiać po sobie czyste trawniki i całą przestrzeń miejską. Woreczki są zwijane w wygodne rolki, a taka rolka zmieści się w każdej kieszeni, ma też wymiary odpowiednie do specjalnych dyspenserów ułatwiających wydzielanie pojedynczej sztuki na każdym spacerze.

Trixie Woreczki na Psie Odchody Duże L to niezbędny produkt przede wszystkim dla osób wyprowadzających zwierzęta w przestrzeni miejskiej

W dzisiejszych czasach sprzątanie po swoim psie to obowiązek każdego właściciela. Jeszcze do niedawna po zimie krajobrazy na chodnikach i w miejskich parkach pozostawiały wiele do życzenia, teraz sytuacja się zmieniła i parki czy skwery wyglądają bardziej estetycznie. Egzekwowanie sprzątania po pupilach niesie za sobą wiele korzyści, poczynając od tych wizualnych. To jednak nie wszystkie. Pozostawione odchody mogą być źródłem pasożytów. Inne psy, mające tendencję do zjadania odchodów mogą w ten sposób zarazić się pasożytami. Pozostawione odchody mogą nieść za sobą nawet zagrożenie epidemiologiczne. W parkach, w sąsiedztwie trawników i psich wybiegów znajdują się często place zabaw dla dzieci. W ich obrębie szczególnie należy dbać o czystość i nie pozostawiać tam odchodów. Woreczki Trixie to zestaw złożony z czterech różnokolorowych rolek. W każdej rolce znajduje się po 12 dużych woreczków przystosowanych do psów ras dużych. Na każdym woreczku znajduje się miły dla oka deseń w łapki.

Opakowanie: 4 x 12 sztuk

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Worki na odchody
Wielkość psa:Średnie i duże rasy
Opakowanie:4 x 12 sztuk
Kolor:Mix kolorów
Rozmiar:L
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Woreczki na Psie Odchody Duże L

Trixie Woreczki na Psie Odchody Duże L

Trixie Woreczki na Psie Odchody Duże L to rozwiązanie dla właścicieli psów ras dużych i olbrzymich.

Produkty powiązane