VetExpert Twisted Hair Shampoo

Nowy produkt

VetExpert Twisted Hair Shampoo to szampon stworzony z myślą o pielęgnacji problematycznej, plączącej się sierści psów i kotów.

Więcej szczegółów

26,49 zł brutto

Opis produktu

VetExpert Twisted Hair Shampoo to specjalistyczny szampon ułatwiający rozczesywanie splątanej sierści

Psy o gęstej, półdługiej lub długiej sierści mogą mieć problemy z jej splątywaniem się. U ras podatnych na plątanie wystarczy czasem tarzanie się na grzbiecie przez sen czy intensywne drapanie sierści. Jest to problematyczne, ponieważ może doprowadzić do filcowania się sierści i całkowitego jej splątania w niektórych miejscach. Powstałe kołtuny może być bardzo ciężko rozczesać, a to może utrudniać wentylację skóry psa i prowadzić do problemów skórnych. Aby zapobiec splątywaniu się sierści u psów podatnych na ten problem należy przestrzegać regularnej pielęgnacji, stosować odżywki ułatwiające rozczesywanie i specjalne szampony. Sierść powinna być rozczesywana od końca aż po nasadę włosów – wyczesywanie w odwrotnym kierunku sprawi wyłącznie większe splątanie supła. Zaniedbane psy, które mają sierść tak splątaną, że nie sposób jej już rozczesać powinny zostać w tych miejscach dokładnie ostrzyżone, następnie należy odczekać, aż sierść odrośnie. VetExpert Twisted Hair Shampoo to produkt doskonały do pielęgnacji sierści problematycznej. W jego składzie zawarto olejki i proteiny, które wspomagają regenerację włosa, przyczyniają się do jego nawilżenia i ułatwiają rozczesywanie sierści.

VetExpert Twisted Hair Shampoo będzie doskonały zarówno dla psów jak i kotów

Nie tylko psy mogą mieć problemy z kołtunami, filcowaniem i plątaniem się sierści. Koty długowłose również wymagają regularnej, dokładnej pielęgnacji. VetExpert Twisted Hair Shampoo to naturalny szampon ułatwiający pielęgnację i rozczesywanie sierści, która ma tendencje do plątania się. Nie zawiera on SLES ani SLSu, a jego formułę oparto na środkach powierzchniowo czynnych, które są niezwykle łagodne. Proteiny jedwabiu zawarte w składzie szamponu nadają włosom blask. Gliceryna i lanolina nawilżają włosy od podstawy aż po same końce. Alantoina i pantenol ułatwiają gojenie ran i zadrapań. Ekstrakt z owsa poprawia kondycję włosa i odżywia go. Olej ze słodkich migdałów ma za zadanie nawilżać sierść tak, by ułatwiać jej pielęgnację. Niewielką ilość szamponu należy nanieść na dłoń i rozprowadzić na zmoczonej letnią wodą sierści zwierzęcia. Produkt należy wmasowywać przez około 5 minut, następnie obficie spłukać letnią wodą. Należy chronić uszy i oczy czworonoga przed dostaniem się preparatu. Produkt nadaje się wyłącznie do użytku na zwierzętach. Należy przechowywać go z dala od dzieci.

Pojemność: 250 ml

Więcej informacji

Producent:VetExpert
Rodzaj:Ułatwiający rozczesywanie
Wiek psa:Dorosły, senior
WłaściwościRegenerujący, odżywczy, poprawia kondycję skóry i sierści
Opakowanie:250 ml
Wiek kota:Dorosły, senior
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

VetExpert Twisted Hair Shampoo

VetExpert Twisted Hair Shampoo

VetExpert Twisted Hair Shampoo to szampon stworzony z myślą o pielęgnacji problematycznej, plączącej się sierści psów i kotów.

Produkty powiązane