Nowy Francodex Delikatny Szampon dla Szczeniąt i Kociąt

Francodex Delikatny Szampon dla Szczeniąt i Kociąt

Nowy produkt

Delikatny szampon dla szczeniąt i kociąt od firmy Francodex. Opracowany na bazie ekstraktu z rumianku do pielęgnacji wrażliwej skóry młodych zwierząt. 

Więcej szczegółów

39,99 zł brutto

Opis produktu

Delikatny szampon dla szczeniąt i kociąt

Choć skóra naszych psów i kotów różni się od skóry ludzkiej, podobnie jak ona wymaga pielęgnacji. Zalegający na niej brud uniemożliwiający odpowiednią wentylację czy przesuszenie mogą prowadzić do powstania chorób będących przyczyną nieprzyjemnych odczuć takich jak swędzenie, pieczenie, a także ból. Może to powodować powstanie ran i stanów zapalnych, których leczenie często jest długotrwałe i kosztowne. Ważne jest więc aby regularnie i za pomocą odpowiednich narzędzi oraz preparatów, przeprowadzać czynności pielęgnacyjne. Aby w przyszłości kąpiele i następujące po niej zabiegi kojarzyły się zwierzęciu przyjemnie i nie wywoływały niepotrzebnego stresu warto rozpocząć je już w młodości. Szczenięta i kocięta podobnie jak małe dzieci mają delikatną skórę i wymagają użycia środków, które jej nie podrażnią. Szampon od firmy Francodex został opracowany z myślą o wrażliwej skórze młodych psów i kotów.

Francodex szampon dla szczeniąt i kociąt z wyciągiem z rumianku

Francodex oferuje właścicielom szczeniąt oraz kociąt szampon opracowany z myślą o ich delikatnej skórze. W jego skład wchodzi przede wszystkim wyciąg z rumianku, który jest doskonale znany ze swoich właściwości łagodzących, przeciwzapalnych i zmiękczających. Dzięki zawartej w nim witaminie C pomaga również zwalczać wolne rodniki, które stanowią przyczynę wielu poważnych chorób. Szampon dokładnie wyczyści skórę oraz sierść zwierzaka, a zawarty w nim dodatek odżywki ułatwi rozczesywanie, nie uszkadzając okrywy włosowej. Ważne jest, że w składzie szamponu nie ma miejsca na chemiczne i obciążające parabeny. Należy nałożyć go na zwilżoną sierść zwierzęcia i dokładnie rozprowadzić, delikatnie masując i unikając okolicy pyska, uszu i oczu. Następnie szampon należy pozostawić na chwilę aby następnie dokładnie spłukać. Dla lepszych rezultatów należy cały proces ponownie powtórzyć.

Skład: Woda, łagodna baza myjąca, wyciąg z rumianku, środek oddzielający, środek zagęszczający, perfumy, środek matujący, chlorek sodu, konserwanty (CMIT/MIT, benzoesan sodu, sorbinian potasu).

Zawiera substancję biobójczą: mieszaninę CMIT/MIT (TP6: środek konserwujący).

Więcej informacji

Producent:Francodex
Rodzaj:Szampon
Wiek psa:Szczenięta
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Opakowanie:200 ml
Przeznaczenie:Pielęgnacja sierści
Wiek kota:Kocięta
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Francodex Delikatny Szampon dla Szczeniąt i Kociąt

Francodex Delikatny Szampon dla Szczeniąt i Kociąt

Delikatny szampon dla szczeniąt i kociąt od firmy Francodex. Opracowany na bazie ekstraktu z rumianku do pielęgnacji wrażliwej skóry młodych zwierząt. 

Produkty powiązane