Dolina Noteci Rafi Classic Junior Mokra Karma

Nowy produkt

Mokra karma dla młodych psów od 3 miesiąca życia. Bezzbożowa formuła z cielęciną i jagnięciną. 

Więcej szczegółów

3,98 zł brutto

Opis produktu

Mokra bezzbożowa karma dla młodych psów od 3 miesiąca życia

Dla młodego, wciąż rozwijającego się organizmu ważne jest by wraz z posiłkami dostarczane były wszelkie niezbędne do jego pracy witaminy oraz minerały. Mokre karmy Rafi to propozycja żywieniowa dla psów po ukończeniu trzeciego miesiąca życia, dostępna w dwóch smakach – z jagnięciną i cielęciną. Mięso jagnięce poza pełnowartościowym białkiem dostarcza do organizmu psa również cennych witamin z grupy B, a także jest cennym źródłem metioniny, izoleucyny i cystyny. Cielęcina dostarcza lizynę i tryptofan, czyli aminokwasy niezbędne choćby do prawidłowego wzrostu i rozwoju organizmu. W karmie został zawarty również olej z łososia, który dostarcza do młodego organizmu kwasów tłuszczowych z rodzin n-3 i n-6, które wpływają między innymi na układ immunologiczny oraz kondycję skóry i sierści. Borówka oraz żurawina doskonale sprawdzają się w roli silnych przeciwutleniaczy, a także działają przeciwzapalnie. Tymianek stymuluje zaś wydzielanie soków trawiennych i sprawia, że posiłek psa jest niezwykle smakowity. Karmy Rafi charakteryzują się bezzbożową formułą, nie posiadają również sztucznych wypełniaczy smaku. Ilość karmy należy dawkować według zaleceń producenta, odnosząc się do wagi, a także potrzeb swojego psa. Otwartą puszkę należy przechowywać w lodówce nie dłużej jak 48 godzin. Karma przeznaczona jest dla psów wszystkich ras, powyżej 3 miesiąca życia i do ukończenia przez nie roku. 

Skład:
Z cielęciną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65% (mięso cielęce 4%), owoce (borówka amerykańska 2%, żurawina 2%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (olej z łososia 0,2%), tymianek suszony 0,01%.

Z jagnięciną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65% (mięso jagnięce 4%), owoce (borówka amerykańska 2%, żurawina 2%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (olej z łososia 0,2%), tymianek suszony 0,01%.

Składniki analityczne

białko – 10,5%, oleje i tłuszcze surowe – 7,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor - 0,25%.

Więcej informacji

Producent:Dolina Noteci
Rodzaj:Karma mokra
Wiek psa:Junior (3-12 miesięcy)
Smak:Jagnięcina, Cielęcina
WłaściwościBezzbożowa
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Opakowanie:400g
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Dolina Noteci Rafi Classic Junior Mokra Karma

Dolina Noteci Rafi Classic Junior Mokra Karma

Mokra karma dla młodych psów od 3 miesiąca życia. Bezzbożowa formuła z cielęciną i jagnięciną. 

Produkty powiązane