Nowy Serrano Snacks Puppy Przysmak Treningowy 100g

Serrano Snacks Puppy Przysmak Treningowy 100g

Nowy produkt

Przysmaki treningowe dla szczeniąt Serrano Snack z aromatycznym mięsem szynki serrano, bez dodatku zbóż, konserwantów i sztucznych aromatów smakowych. 

Więcej szczegółów

7,99 zł brutto

Opis produktu

Serrano Snack przysmaki treningowe dla szczeniąt z mięsem szynki serrano

Przysmaki pełnią wiele funkcji w życiu naszych psów – są uzupełnieniem ich diety, przekąską między posiłkami, wspomagają treningi i naukę nowych poleceń. Dlatego nie może ich zabraknąć w naszym zakupowym koszyku, w trakcie spacerów, a nawet podczas zabawy z naszym pupilem. Przysmaki to też doskonałe narzędzie, które ułatwi nam nawiązanie więzi z psem, szczególnie wtedy gdy dopiero zadomawia się on w nowym środowisku. W przypadku szczeniąt wszelkiego rodzaju niewielkie przysmaki doskonale sprawdzą się jako narzędzie do zbudowania zaufania, ale również podczas treningów czystości. Podawane podczas spacerów, tuż po załatwieniu potrzeby, wytworzą w psu pozytywne skojarzenia, dzięki czemu znacznie szybciej przyswoi on nabywaną wiedzę o tym gdzie należy się załatwiać. Choć przysmaki należy podawać w niewielkich ilościach, tak by nie zniechęcić psa do posiłków, warto poświęcić chwilę czasu na analizę tego co się w nich znajduje. Na skład powinniśmy zwracać uwagę nie tylko wtedy, gdy nasz pies jest na coś uczulony – nawet jeśli przysmak stanowi dodatek do jego diety warto aby był on bogaty w wartości odżywcze. Serrano Snack to przysmaki dla szczeniąt wszystkich ras, które dzięki niezwykłej smakowitości przypadną do gustu każdemu czworonogowi. W ich składzie znalazło się mięso z kurczaka oraz mięso niezwykle aromatycznej, długo dojrzewającej szynki serrano. Te bogate w białko przysmaki dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzą się podczas treningów. W składzie przysmaków Serrano Snack nie znalazło się miejsce dla zbożowych wypełniaczy, konserwantów i sztucznych aromatów smakowych. Zamiast tego dostarczają one do organizmu naszego psa niezbędnych kwasów tłuszczowych omega 6 i omega 3, które wpływają między innymi na układ odpornościowy oraz układ nerwowy i rozwój narządu wzroku. W skład przysmaków wchodzi także wapń oraz fosfor, odpowiedzialne za zdrowe i mocne kości.

Skład:

mięso 60% (30% mięso z kurczaka, 25% mięso z szynki serrano, 5% mięso wołowe), ryż, gliceryna roślinna, 8% mleko w proszku.

Dodatki: kwas propionowy, kwas cytrynowy, olej z oregano, omega 6: 0,83g/100g, omega 9: 1,57g/100g

Składniki analityczne:

Białko: 27,7%, tłuszcz surowy: 6,5%, popiół surowy: 12,8%, włókno surowe: 1%, wilgotność: 14,4%

Substancje mineralne: wapń 3,3%, fosfor 1,8%, sód 0,7%.

320 Kcal/100g produktu.

Więcej informacji

Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Junior (3-12 miesięcy)
Smak:Kurczak, szynka serrano
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Opakowanie:100g
Przeznaczenie:Przysmak dla szczeniąt
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Serrano Snacks Puppy Przysmak Treningowy 100g

Serrano Snacks Puppy Przysmak Treningowy 100g

Przysmaki treningowe dla szczeniąt Serrano Snack z aromatycznym mięsem szynki serrano, bez dodatku zbóż, konserwantów i sztucznych aromatów smakowych. 

Produkty powiązane