Fitmin For Life Mokra Karma Monoproteinowa dla Szczeniąt 400g

Nowy produkt

Fitmin For Life monoproteinowa mokra karma dla szczeniąt z kurczakiem. Pełnowartościowa karma bogata w składniki odżywcze, minerały i witaminy ze szczególnym uwzględnieniem witamin z grupy B. 

Więcej szczegółów

7,49 zł brutto

Opis produktu

Fitmin For Life monoproteinowa karma dla szczeniąt z kurczakiem

W żywieniu szczeniąt ważne jest by zdecydować się na karmę, która bogata jest w wartości odżywcze niezbędne aby młody organizm mógł prawidłowo pracować podczas intensywnego okresu wzrostu. W trosce o rozwój szczeniąt powinniśmy wybierać więc produkty, które w swoim składzie zawierać będą dużą ilość mięsa, będącego źródłem cennego białka, a przy tym jednocześnie takie, które nie będą posiadały zupełnie niepotrzebnych wypełniaczy takich jak zboża. Mokra karma dla szczeniąt Fitmin For Life to pełnowartościowy posiłek dla najmłodszych, wyróżniający się tym, że w swoim składzie nie zawiera zbóż, soi, cukrów i sztucznych ulepszaczy smaków. Zaletą karmy Fitmin For Life jest to, że jest to monoproteinowa propozycja żywieniowa. Oznacza to, że do produkcji tej karmy użyto wyłącznie jednego źródła białka – w tym przypadku kurczaka. Karmy monoproteinowe, inaczej nazywane monobiałowymi, umożliwiają łatwy sposób przetestowania różnych rodzai mięs pod kątem potencjalnych alergenów. Podając psu karmę składającą się tylko i wyłącznie z jednego źródła białka można szybko zaobserwować czy jego spożycie nie wywołuje niepożądanych skutków takich jak biegunki czy intensywne drapanie i utrata sierści. Umożliwia to w przyszłości łatwiejszy wybór karmy, nie tylko mono, ale również multiproteinowej. Choć w wielu przypadkach to właśnie kurczak jest przyczyną alergii, jego mięso jest naprawdę wartościowym źródłem wysokiej jakości białka i nie powinno być wykluczane z diety psa jeśli nie ma ku temu żadnych przesłanek. Zalecane jest przede wszystkim dla psów z delikatnym przewodem pokarmowym, dzięki temu, że jest lekkostrawne, zawiera większą ilość białka niż wieprzowina czy wołowina, a przy tym charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu. Wyróżnia je też korzystny stosunek nienasyconych kwasów tłuszczowych do nasyconych. Mięso to jest doskonały, źródłem witamin z grupy B i licznych minerałów, w tym magnezu, fosforu i cynku.

Skład karmy monoproteinowej dla szczeniąt Fitmin For Life

Skład: 70% mieszanka: serca z kurczaka, mięso z kurczaka, wątróbka z kurczaka, żołądki z kurczaka, szyjki z kurczaka, 28,9% bulion, 1% minerały, 0,1% proszek jajeczny.

Składniki analityczne: Białko surowe 10,4%, oleje i tłuszcze surowe 6,0%, popiół surowy 2,5%, włókno surowe 0,3%, wilgotność 78%.

Zawartość dodatków żywieniowych na 1kg: Witamina D3 (3a671) 200 I.E., witamina E jako octan all-rac-alfa-tokoferylu 20 I.E., witamina B1 10 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 2 mg, witamina B12 75 mikrogramów, nikotynamid 15 mg, pantotenian wapnia 9 mg, kwas foliowy 0,35 mg, biotyna 300 mikrogramów, chlorek choliny 1 200 mg, cynk jako siarczan cynku jednowodny (3b605) 25 mg, mangan jako siarczan manganu jednowodny (3b503) 1,4 mg, jod jako jodan wapnia bezwodny (3b202) 0,75 mg, miedź jako siarczan miedzi pięciowodny (3b405).

Opinie

Napisz opinię

Fitmin For Life Mokra Karma Monoproteinowa dla Szczeniąt 400g

Fitmin For Life Mokra Karma Monoproteinowa dla Szczeniąt 400g

Fitmin For Life monoproteinowa mokra karma dla szczeniąt z kurczakiem. Pełnowartościowa karma bogata w składniki odżywcze, minerały i witaminy ze szczególnym uwzględnieniem witamin z grupy B. 

Produkty powiązane