Szelki Norweskie Nobby Classic Preno Dla Psa

Nowy produkt

Szelki Norweskie Nobby Classic Preno stworzone zostały w trosce o psy. Doskonała jakość ich wykonania gwarantuje bezpieczeństwo na spacerze.

Więcej szczegółów

45,90 zł brutto

Opis produktu

Szelki Norweskie Nobby Classic Preno to komfort i wygoda na spacerze

Szelki norweskie to produkt stworzony przez niemiecką firmę Nobby. Wyróżniają się one niezwykłą trwałością, ponadczasową wytrzymałością i doskonałą jakością wykonania. Ten model szelek przeznaczony jest dla średnich i dużych psów. Będzie doskonały zarówno do codziennych, mało wymagających spacerów, może również być używany przez właścicieli psów uprawiających sporty. Dzięki swojemu wykonaniu i niezwykłej miękkości Szelki Norweskie Nobby Classic Preno nadadzą się doskonale dla psów, które uprawiają jogging ze swoimi właścicielami, ponieważ materiał, z którego zostały wykonane posiada miękkie i grube podszycie – zapewni ono komfort i nie będzie powodować otarć nawet przy intensywniejszym ruchu pupila. Dzięki doskonałej jakości wykonania szelek zagwarantujesz bezpieczeństwo i wygodę swojemu psu.

Szelki Norweskie Nobby Classic Preno to najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Dzięki mocnym, nylonowym pasom podszytym miękkim oddychającym i szybkoschnącym neoprenem pies będzie bezpieczny na spacerze. Szelki zostały solidnie wykonane, dzięki temu na spacerze można będzie opanować nawet bardzo żywiołowego psa. Nylon i neopren to materiały łatwe w utrzymaniu. Są wodoodporne i szybkoschnące, dlatego pies może w nich także zażywać kąpieli. Ponadto łatwo utrzymać je w czystości i z powodzeniem można je moczyć i czyścić. Będą odpowiednie także dla dużych ras psów, ponieważ są bardzo solidne, a większe rozmiary mają grube paski. Szelki Norweskie Nobby Classic Preno zapinane są na plastikową, zatrzaskową klamrę, dzięki czemu łatwo się je zakłada i zdejmuje, dodatkowo ryzyko uwolnienia się psa na spacerze jest niemal równe zeru. Uprząż posiada również metalowe kółko do podczepienia smyczy. Jest ono umieszczone na uchwycie, który dodatkowo może służyć do ujarzmiania zwierzęcia mocno wyrywającego się lub atakującego innego zwierzaka. Szelki posiadają regulację paska biegnącego wokół klatki piersiowej. Pasek poprzeczny nie jest regulowany, dlatego poleca się Szelki Norweskie Nobby Classic Preno przede wszystkim dla dorosłych psów mających fazę wzrostu za sobą.

Szelki posiadają 5 rozmiarów:

  • S-M: 38-50 cm obwód klatki piersiowej, 36 cm długość przedniego paska, 20/25 mm szerokość przedniego paska
  • M-L: 50-64 cm obwód klatki piersiowej, 42 cm długość przedniego paska, 25/35 mm szerokość przedniego paska
  • L: 60-76 cm obwód klatki piersiowej, 46 cm długość przedniego paska, 25/35 mm szerokość przedniego paska
  • L-XL: 68-85 cm obwód klatki piersiowej, 54 cm długość przedniego paska, 40/45 mm szerokość przedniego paska
  • XL: 75-98 cm obwód klatki piersiowej, 62 cm długość przedniego paska, 40/45 mm szerokość przedniego paska

Więcej informacji

Producent:Nobby
Rodzaj:Szelki
WłaściwościRóżne rozmiary
Wielkość psa:Psy dorosłe
Kolor:10 dostępnych kolorów
Szerokość:W zależności od rozmiaru
Przeznaczenie:Outdoor
Rozmiar:S-M; M-L; L; L-XL; XL
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Szelki Norweskie Nobby Classic Preno Dla Psa

Szelki Norweskie Nobby Classic Preno Dla Psa

Szelki Norweskie Nobby Classic Preno stworzone zostały w trosce o psy. Doskonała jakość ich wykonania gwarantuje bezpieczeństwo na spacerze.

Produkty powiązane