Nobby Classic Szelki Guard dla Psa

Nowy produkt

Szelki typu guard dla psów dorosłych i szczeniąt. Równomiernie rozkładają nacisk na ciało psa, nie obciążając kręgosłupa. Dzięki regulacji doskonale dopasują się do budowy psa, odpowiednie dla wszystkich ras. 

Więcej szczegółów

15,90 zł brutto

Opis produktu

Szelki dla psa Nobby Classic w typie guard

Obfity wybór szelek dla psów dostępnych na rynku może onieśmielić, szczególnie niedoświadczonych, wciąż uczących się opiekunów, pod których skrzydłami od niedawna znajduje się czworonóg. Jakie szelki wybrać? Przed tym pytaniem stają najczęściej, zastanawiając się jaki model będzie dla ich psa najodpowiedniejszy: step in, norweski, bezuciskowe a może te w typie guard? Ważne jest przede wszystkim to aby w odpowiedni sposób dobrać typ do budowy ciała swojego psa. Na przykład szelki step in często źle układają się na szerszych klatkach piersiowych, jakie mają na przykład buldogi francuskie. Warto również zwrócić uwagę na zakres regulacji, dzięki któremu w przypadku szczeniąt ich wymiana nie będzie konieczna wraz ze wzrostem psa. Istotny jest również materiał z jakiego zostały wykonane, w tym jego wytrzymałość na ślady częstego użytkowania, jak również zmieniające się warunki atmosferyczne – te zbyt cienkie mogą szybko się przetrzeć, tym samym zmuszając właściciela do nowego zakupu. Odpowiednio dobrane szelki mogą służyć psu i jego opiekunowi nawet przez długie lata, a jednym z najczęściej wybieranym modelem są szelki guard.

Równomiernie rozkładające nacisk na ciało psa szelki guard

Szelki guard od firmy Nobby wykonane zostały z wysokiej jakości wytrzymałego nylonu. Dzięki dwóm paskom dystansującym paski boczne są odsunięte zmniejszając ryzyko wpijania się w pachy psa. Szelki guard są dopasowane do anatomii psa, a ich konstrukcja nie obciąża kręgosłupa, jednocześnie równomiernie rozkładając nacisk. Możliwość regulacji na każdym pasku pomaga dokładnie dopasować je do budowy ciała psa, a w przypadku szczeniąt rosną one wraz z nimi. Budowa szelek uniemożliwia psu wyswobodzenie się z nich, dzięki czemu właściciel ma pewność, że jego pupil jest bezpieczny. Dzięki dużej gamie kolorystycznej z łatwością można dopasować je do szaty czworonoga, sprawiając przy tym, że będzie się on wyróżniał. Szelki Nobby dostępne są w kilku rozmiarach, tym samym z łatwością można dopasować je zarówno do najmniejszych psów takich jak chihuahua, york, maltańczyk, mops, jak również kilkudziesięciu kilogramowych molosów w typie bernardyna czy owczarka kaukaskiego.

Więcej informacji

Producent:Nobby
Rodzaj:Nylonowe
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Nobby Classic Szelki Guard dla Psa

Nobby Classic Szelki Guard dla Psa

Szelki typu guard dla psów dorosłych i szczeniąt. Równomiernie rozkładają nacisk na ciało psa, nie obciążając kręgosłupa. Dzięki regulacji doskonale dopasują się do budowy psa, odpowiednie dla wszystkich ras. 

Produkty powiązane