KERBL Transporter Expedition ECO

Nowy produkt

Transporter Expedition ECO z metalowymi drzwiczkami i otwieraną górną częścią dedykowany wszystkim kotom oraz psom małych ras. 

Więcej szczegółów

64,90 zł brutto

Opis produktu

Transporter Expedition ECO w kolorze czarnym

Transportery dla naszych zwierząt to bezwzględny pomocnik w czasie wakacyjnych wyjazdów, weekendowych podróży czy wizyt w przychodni weterynaryjnej. Niezwykle ważne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru, aby zapewnić im maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Transporter przede wszystkim chroni przed ucieczką naszego pupila i zapobiega przed skakaniem po całym samochodzie. Przy jego wyborze kierujmy się przede wszystkim wielkością i wagą naszego zwierzaka oraz aby sprawiał nam jak najmniej trudności podczas noszenia. Najczęściej wybieranym transporterem jest ten w formie kontenerków - wykonany z tworzywa sztucznego i wyposażony w specjalne metalowe drzwiczki. Jest to doskonały wybór, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Otwierana górna część ułatwia wykonanie badań w przychodni weterynaryjnej bez konieczności wyjmowania naszego pupila, które może go dodatkowo stresować. Dodatkowo do transportera warto włożyć miękki kocyk oraz ulubione smakołyki, aby zachęcić zwierzaka do przebywania w środku zmniejszając uczucie dyskomfortu.

Czarny transporter wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z recyklingu

Transporter Expedition ECO został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu w kolorze czarnym. Ułatwia on utrzymanie czystości oraz sterylności podczas użytkowania. Charakteryzuje się trwałością i wyjątkową wytrzymałością. Jest przyjazny środowisku, ponieważ przy jego produkcji zmniejszono zużycie zasobów kopalnych. Posiada on specjalną rączkę, która ułatwia właścicielowi przenoszenie transportera. Dzięki odpinanej górnej części z łatwością możemy umożliwić wykonanie badań czy szczepień naszego pupila w przychodni weterynaryjnej bez konieczności wyciągania go z transportera. Drzwiczki zostały wykonane z wysokiej jakości nierdzewnego metalu, które zamykane są za pomocą zatrzasków. Całość została dodatkowo wyposażona w specjalne mocowanie do przypięcia pasów w pojeździe, dzięki którym zapewniają maksymalne bezpieczeństwo naszego pupila. Transporter doskonale sprawdzi się u wszystkich kotów oraz psów małych ras.

Dostępne wymiary:

1) 45 cm x 30 cm x 30 cm – kolor czarny
2) 58 cm x 38 cm x 38 cm – kolor czarny

Więcej informacji

Producent:KERBL
Rodzaj:Transportery
Waga:1,5 kg
Kolor:Czarny
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

KERBL Transporter Expedition ECO

KERBL Transporter Expedition ECO

Transporter Expedition ECO z metalowymi drzwiczkami i otwieraną górną częścią dedykowany wszystkim kotom oraz psom małych ras. 

Produkty powiązane