Trixie Pico Transporter Dla Gryzoni

TX 5904

Nowy produkt

Trixie Pico Transporter Dla Gryzoni wykonany jest z wysokiej jakości łatwo czyszczącego tworzywa, zawiera otwory wentylacyjne oraz rączkę umożliwiającą łatwe przenoszenie.

Więcej szczegółów

47,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Pico Transporter dla gryzonia to doskonały sposób na przenoszenie pupila

Zdarzają się sytuacje, w których gryzoń niezwłocznie musi trafić do lekarza weterynarii. W takim momencie zawsze warto mieć przygotowany specjalny transporter, który zapewni zwierzęciu bezpieczeństwo. Należy pamiętać, że zwierzę, któremu towarzyszy złe samopoczucie już jest wystarczająco zestresowane. Niesienie go w kieszeni, trzymanie po drodze do kliniki weterynarii w garści czy sadzanie na fotelu samochodowym jest zdecydowanie fatalnym pomysłem. Podobnie jest z wszelkimi wyjazdami, bliższymi czy dalszymi. Zwierzę zawsze powinno być zabezpieczone już od momentu wyjęcia z klatki. Doskonałym sposobem na zapewnienie mu komfortu jest umieszczenie go w transporterze. Transporter Trixie Pico to doskonały produkt, stworzony z myślą o gryzoniach.

Trixie Pico Transporter dla gryzonia to element wyposażenia, który powinien mieć każdy właściciel małego zwierzątka

Cechy dobrego transportera to wytrzymałość, odporność na wstrząsy, dobre trzymanie ciepła i przewiewność. Każdy taki produkt powinien posiadać solidnie zamocowaną rączkę, dokładnie zamykane drzwiczki, powinien posiadać wystarczającą ilość szczelin, by powietrze mogło swobodnie cyrkulować, jednak nie powinny być one zbyt duże, by nie powodowały dyskomfortu zwierzęcia podczas podróży ani nie powodowały wytracania ciepła. Doskonałym przykładem niezwykle poręcznego i wygodnego dla właściciela, a przy tym wygodnego i spełniającego wszystkie wymagania pupila transportera jest Transporter Trixie Pico. Posiada on jednolity, plastikowy spód, który w razie potrzeby można wysypać trocinami lub wyłożyć siankiem, by zwierzę odczuwało komfort termiczny i czuło się podobnie jak we własnej klatce. Obudowa transportera Trixie Pico otwierana jest od góry, dzięki czemu nie należy bać się o to, że zwierzę samo otworzy drzwiczki, jak może się to zdarzyć w transporterach z otwarciem bocznym. Wykonany został z solidnego plastiku. Posiada szpary mające za zadanie dostarczać stale świeżego powietrza do wewnątrz. Znajdują się one w górnej części transportera, dolna jest natomiast zabudowana, by zimniejsze powietrze nie owiewało zwierzęcia bezpośrednio. Będzie to element wyposażenia doskonały zarówno do krótkich wizyt u weterynarza, na spacery czy na dłuższe podróże.

Wymiary: 30 x 21 x 23 cm

Indeks: TX 5904

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Transportery
Przeznaczenie:Gryzonie
Rozmiar:30 x 21 x 23 cm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Pico Transporter Dla Gryzoni

Trixie Pico Transporter Dla Gryzoni

Trixie Pico Transporter Dla Gryzoni wykonany jest z wysokiej jakości łatwo czyszczącego tworzywa, zawiera otwory wentylacyjne oraz rączkę umożliwiającą łatwe przenoszenie.

Produkty powiązane