Nowy Trixie Trawa w Woreczku dla Kota 100 g

Trixie Trawa w Woreczku dla Kota 100 g

TX-4236

Nowy produkt

Trixie Trawa w Woreczku do wysiewu dla kota skutecznie pomaga eliminować kule włosowe, które zalegają w układzie trawiennym. 

Więcej szczegółów

7,50 zł brutto

Opis produktu

Trixie Trawa w Woreczku do Wysiania

Koty to bezwzględnie mięsożerne zwierzęta, które posiadają instynkt łowiecki. Jednak bardzo chętnie spożywają również trawę, która nie tylko im smakuje ale również pozytywnie wpływa na ich zdrowie. Dlaczego? Podczas codziennych pielęgnacji swojej sierści nasz mruczek rozczesuje ją za pomocą języka. Podczas tej czynności połyka sporą ilość swoich włosów, które trafiają od razu do układu pokarmowego. Tam pod wpływem nadmiernego gromadzenia tworzą się kule, które blokują jelita i zaburzają prawidłową pracę całego przewodu. Prowadzi to często do zaparć, ostrych biegunek, apatii oraz częstych odruchów wymiotnych. Aby zapobiec gromadzeniu się kociej sierści i tworzeniu się kul włosowych przede wszystkim należy kota regularnie czesać i usuwać martwą sierść. Jest to szczególnie ważne w okresie linienia – wiosną i jesienią czyli wtedy, kiedy nasz kot wymienia swoją sierść na nową. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w odpowiednie suplementy. Na rynku znajdziemy wiele karm czy przysmaków, które wykazują działanie odkłaczające. Dzięki swoim działaniom przyspieszają one metabolizm, wspierają pracę jelit i ułatwiają transport nagromadzonej sierści przez cały układ pokarmowy wraz z kałem.

Nasiona Zbóż do Własnej Uprawy w Domu

Trawa dla kota to doskonałe rozwiązanie, które ułatwia usuwanie nagromadzonej sierści w układzie pokarmowym. Nasiona zbóż od Trixie to mieszanka, która pozytywnie wpływa na trawienie oraz metabolizm naszego kota. Nie posiada właściwości trujących - jest w pełni bezpieczna do spożywania przez zwierzęta. Trawa Trixie dostarcza naszemu kotu kwas foliowy, który niezbędny jest do prawidłowego funkcjonowania całego układu nerwowego oraz antyoksydanty takie jak błonnik i chlorofil. Jest to doskonały dodatek, który wspomaga trawienie oraz metabolizm. Świetnie sprawdzi się u kotów domowych, które nie wychodzą na zewnątrz. Trawę najlepiej wstawić w takim miejscu, aby był kot miał do niej łatwy dostęp. Trawa Trixie jest bardzo łatwa w uprawie, którą należy zasiać w pojemniku.

Instrukcja:
Umieść nasiona w pojemniku i na początku podlewaj z umiarem. Umieść pojemnik w jasnym i ciepłym miejscu. Kiedy trawa osiągnie wysokość 4-5 cm możesz podać ją kotu.

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Trawa
Waga:100 g
Przeznaczenie:Dla kotów
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Trawa w Woreczku dla Kota 100 g

Trixie Trawa w Woreczku dla Kota 100 g

Trixie Trawa w Woreczku do wysiewu dla kota skutecznie pomaga eliminować kule włosowe, które zalegają w układzie trawiennym. 

Produkty powiązane